Vestuvinių žiedų etiketas

Kelias į bendrą gyvenimą gali būti labai vingiuotas ir sudėtingas. Jauniems žmonėms tenka išsiaiškinti daug dalykų apie gyvenimą ir jo buitį, išmokti kažko naujo. Tame tarpe atsiduria ir vestuvinių žiedų dėvėjimas – egzistuoja atskiras etiketas gaubiantis vestuvinius žiedus ir jų demonstravimą.

Neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis yra socialiniai tinklai – jais naudojasi visi. Tikriausiai pats populiariausias būdas pranešti apie vedybas visiems savo draugams ir artimiesiems – įkelti nuotrauką rankos su sužadėtuvių žiedų į viešą socialinių tinklų erdvę. Tiesa, egzistuoja ir tam tikros taisyklės apie šias nuotraukas ir jų kėlimą – nepatartina įkelti vien tik rankos su žiedu nuotraukos, kadangi tai gali pasirodyti kaip paprasčiausios pagyros, bei įžeidimas jūsų antrajai pusei. Geriau nusifotografuoti kartu su mylimuoju ir pasirūpinti, jog kadre matytųsi jūsų ranka bei ant jos esantis žiedelis.

Vestuvinių žiedų dėvėjimo etiketas yra gana paprastas – jis turi būti ant jūsų piršto visą laiką. Kadangi tai yra simbolis simbolizuojantis amžiną meilę ir atsidavimą, jo nusiimti nederėtų niekada. Be to, jei turite ir sužadėtuvių žiedą, galite nešioti juos abu, ant to paties piršto. Tiesa, sužadėtuvių žiedas po vestuvių nėra toks svarbus, todėl jei du žiedai ant vieno piršto jums neatrodo kaip gera idėja, galite pasilikti tiesiog su vienu vestuviniu žiedu.

Kitas svarbus dalykas apie kurį turėtumėte pagalvoti – vestuvinių žiedų draudimas. Kadangi įprastinis draudimas dažniausiai neįtraukia tokių dalykų kaip žiedai ar kiti papuošalai, o vestuvinis žiedas yra dažnu atveju itin brangus papuošalas, jums reikėtų pasvarstyti ir apie atskirą draudimą būtent jūsų vestuviniam žiedui. Praradus vestuvinį žiedą žala yra dviguba – visų pirma ji moralinė, kadangi toks žiedas yra svarbus kiekvienam ir savyje neša didelį emocinį užtaisą, prisiminimus, na o visų antra, ji yra ir materialinė, kadangi žiedas yra brangus ir pasigaminti naują tokį patį žiedą kainuos tikrai nemažai pinigų. Norėdami bent kiek sumažinti tokios nemalonios situacijos riziką, pasinaudokite draudimu. Jei žiedas yra kelių tūkstančių eurų vertės, draudimas nekainuos labai brangiai. Tiesa, jei žiedas yra vienetinis ir rankų darbo, jo apdrausti gali net nepavykti, todėl tokį žiedą saugokite ypač akylai.

Galiausiai, jei žiedas su laiku tampa jums per mažas ar per didelis, galite jį pakeisti į tinkamo dydžio – juk svarbus ne pats daiktas, o simbolika, kurią jūs išreiškiate jį nešiodami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *