Nosies operacija nuo A iki Ž

Esate nepatenkinta savo nosimi? Nereikia dėl to pergyventi visą gyvenimą. Paprasčiausias būda pagražinti savo veidą – kreiptis į specialistus, kurie yra pasiruošę sukurti tokią nosį apie kokią svajojoate visą gyvenimą. Nosies operacija yra viena žinomiausių operacijų pasaulyje, tad jeigu apie ją galvojate – laikas pagaliau tai paversti realybe.

Nosies operascija yra gana paprasta ir greita. Pateikiame bazinę informaciją apie operaciją. Tai padės nuspręsti, ar verta jai pasiryžti.

Kam atliekama nosies operacija?

Ji reikalinga ne tik dėl esteikos, tačiau dažnai žmonės kreipiasi su sveikatos problemomis. Dažniausiai sunkus kvėpavimas, knarkimas ir šnopavimas labai gadina gyvenimą. Žinoma, pasiryžuys soręsti sveikatos problemas pagalvojama ir apie estetiką.

Jeigu nois yra labai plati, šbervės atvėpusios arba kuprelė ant nosies gadina Jums gyvenimą – tokiu atveju operacija yra labai geras sprendimas.

Ar tai sudėtinga operacija?

Priklausomai nuo to, kokią problemą bandote išspręsti – operacija gali būti dugiau arba mažiau sudėtinga. Žinoma, kiekveinas atvejis yra labai individualus, tačiau visus juos vienija tai, kad tai gana greitas ir paprastas būdas džiaugtis sutvarkta nosimi. Operacija trunka iki poros valandų, naudojama bendrinė nejautra.

Laikas po operacijos

Kadangi nosies operacija yra gana paprasta – laikas po jos taip pat nesudėingas.

  1. Praėjus saviatei po operacijos dažniausiai išimamos siūlės, taigi dar turėsite pasimatyti su chirurgu.
  2. Mėnesį po operacijos dažniausiai rekomenduojama nenšoiti akinių, kadangi jie sukelia svorį dar “nensusistovėjusiai” nosytei.
  3. Taip pat kurį laiką teks nešioti nosies įtvarą. Dažniausiai tai nesukelia jokių pronlemų, tad galite gyventi įprastai nesukdamas galvos dėl kažkokios papildomos apsaugos.

Gyvenimas su nauja nosimi

Praėjus porai mėnesių po oeracijos visiškai pamiršite, kad ji buvo atlikta. Paprasčiausiai nauja nosis nereikalaua kažkokio ypatingo dėmesio, juolab, gyvenimo eigoje ji nekis. Tai reiškia, kad gyvensite taip pat kaip visada ir kiekvienč kartą, kai tik pasižiūrėsite į veidrdį, galėsite sau pasakyti, kad esate labai graži.

Šiais laikais patobulinti veiduką yra taip paprasta. Pasinaudokite tuo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *