Pėdkelnių etiketas

Tikriausiai visi žino, kad pėdkelnės yra tobulas pagalbininkas siekiant nesušalti kai už lango vyrauja žvarbus oras. Kadangi Lietuvoje pusę metų (o kartais ir ilgiau) vyrauja nelabai palankūs orai, pėdkelnės yra tikrai populiarus pasirinkimas. Tačiau kaip gi išsirinkti pačias tinkamiausias, kurios būtų ne tik funkcionalios ir patogios, bet dar ir gerai atrodytų bei puoštų jūsų kojas?

Pirmas dalykas į ką reikėtų atkreipti dėmesį, žinoma yra medžiaga, iš kurios pagamintos pėdkelnės. Jei renkatės pėdkelnes žiemai, tikriausiai jums reikės pačių šilčiausių, o šios bus pagamintos iš vilnos ar medvilnės. Tiesa, iš vilnos pagamintos pėdkelnės gali šiek tiek kutenti ir dirginti jūsų kojų odą, tad prie to reikės priprasti.

Renkantis pėdkelnes ne ką mažiau svarbu yra ir metų laikas. Net jei jums ir patinka pėdkelnės kurios yra storesnės ir turi aiškiai išreikštą raštą, tai nebus labai praktiškas pasirinkimas jei už lango šviečia saulė ir oras yra tikrai šiltas. Su tokiomis pėdkelnėmis tikrai bus per šilta ir tai kad jos jums patinka, neatpirks diskomforto kurį patirsite. Tą patį galima pasakyti ir apie itin plonas pėdkelnes – tikriausiai visi esame matę merginų, kurios šaltomis žiemos dienomis gatvėmis eina pasidabinusios sijonais ir itin plonomis, permatomomis pėdkelnėmis. Gal tai ir atrodo gražiai, bet joms tikrai yra šalta, o nuo tokio vaizdelio šalta pasidaro ir aplinkiniams.

Prie viso to, reikia pasirūpinti ir tuo, jog jūsų pėdkelnės gerai derėtų ir su kitais jūsų dėvimais rūbais ar avimais batais, kitaip tariant papildytų jūsų bendrą ansamblį. Nebūtina būti profesionaliu stilistu ar domėtis mada diena iš dienos tam, jog jums pavyktų tai padaryti – pakanka žinoti keletą pagrindinių taisyklių kurios padės jums atrodyti gerai ir priderinti pėdkelnės prie pačių įvairiausių batų. Pirmoji ir pati pagrindinė taisyklė sako, jog kuo storesnės ir tankesnės yra pėdkelnės, tuo didesni ir stambesni turėtų būti ir jūsų avimi batai. Taip pat prisiminkite, jog storos ir tankios pėdkelnės netinka prie oficialių rūbų ir oficialių batelių, todėl nedarykite šios klaidos.

Daugeliui tai yra akivaizdu, tačiau pasikartoti tikriausiai verta – negalima dėvėti pėdkelnių ir kojinių vienu metu. Vienintelį pateisinama situacija tokiam sprendimui galėtų būti tuomet, kai kojinės yra maunamos ant pėdkelnių tam, jog sušildytų jūsų pėdas. Tačiau ir šiuo atveju, turėtų būti pasirenkami batai, iš kurių kojinių paprasčiausiai nesimatytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *