5 geriausios kuprinės vyrams, kurie nori keliauti lengvai

Ką vyras turėtų turėti kelionėms?

Žinoma, tai subjektyvus klausimas. Vieni žmonės pasakys, kad nešiojamojo kompiuterio krepšį, kiti – portfelį, treti – lagaminą. Bet ką daryti, jei keliaujate tik su drabužiais, kuriuos dėvite kelionės metu? O jei pasiimtumėte tik tuos daiktus, kurie padeda jums išlikti organizuotiems keliaujant? O kas, jei keliautumėte tik su rankiniu bagažu? Galbūt nustebsite, kiek daug vietos yra tinkamoje kuprinėje. Šiame straipsnyje aptarsiu geriausias ir labiausiai rekomenduojamas kelionines kuprines vyrams, taip pat pateiksiu keletą patarimų ir asmeninių rekomendacijų, ko ieškoti geroje kuprinėje. Pradėkime.

Kaip išsirinkti tobulą kuprinę?

Turistinės kuprinėsKuprinės būna įvairių formų ir dydžių, todėl prieš pirkdami kuprinę turite išsiaiškinti, koks esate keliautojas. Jei dažnai keliaujate, žinote, kad turėti tobulą kuprinę kiekvienai kelionei gali būti sudėtinga. Jei pakuojate tik lengvas daiktus, galbūt jums nereikia talpiausios pasaulyje kuprinės. Kita vertus, jei esate daug organizuotesnis ir norite, kad jūsų daiktai būtų saugūs, tuomet norėsite kažko, kur būtų šiek tiek daugiau vietos. Pateikiame keletą bendrų gairių, kurios padės išsirinkti tinkamą kuprinę: Jei dažnai keliaujate, norėsite kuprinės, kurioje būtų patogu nešti daiktus. Jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, į tai reikia labai atsižvelgti. Tinkama kuprinė turėtų talpinti visus jūsų daiktus, kai keliaujate, tačiau neturėtų būti per daug talpi ar sunki, kad galėtumėte ją pasiimti su savimi. Jei norite imtis papildomų priemonių ir užsisakyti pagal užsakymą pagamintą kuprinę, atitinkančią jūsų fizinius išmatavimus, verta apsvarstyti šią galimybę. Tačiau prieš įsigydami krepšį būtinai aptarkite šią galimybę su kelionių parduotuve. Turistinės kuprinės yra labai geros ir naudingos kelionėms.

5 kuprinės vyrams, kurie nori keliauti lengvai?

Jei ieškote lengvos kelioninės kuprinės, rekomenduojame "Rucksacks" kuprinę "Karakoram Lightest Load". Tai viena lengviausių kelioninių kuprinių rinkoje – vos 11,5 oz (370 g). Šioje kuprinėje yra daug vietos visiems jūsų kelionės reikmenims, įskaitant daugybę kišenių ir tvirtą nugarinį skydelį. Jei "Karakoram" jums per sunki, "Patagonia" lengviausia kelioninė kuprinė yra dar vienas lengvas variantas, kurį verta apsvarstyti. Jos svoris vos 14,9 oz (465 g), todėl tai puiki kelioninė kuprinė vyrams, mėgstantiems ilgas keliones. Jei norite ko nors šiek tiek didesnio, į kurį tilptų visi jūsų pasauliniai poreikiai, Don del Divi kuprinė yra puikus sprendimas. Ji pagaminta iš itin patvaraus "Don Mater" nailono ir joje yra daug vietos nešiojamajam kompiuteriui, knygoms, drabužiams, tualeto reikmenims ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *