Dažome automobilį patys

Jeigu norite patys perdažyti visą savo automobilį ir turite tam darbo vietą (garažą), UAB Kompresorių centras jums tikrai pasiūlys geriausią kompresorių. Dėl vieno mašinos perdažymo visai neverta pirkti kompresoriaus. Tam puikiai tinka ir kompresoriu nuoma Tada galėtumėte greitai gauti tai, ko norite, ko jums reikia. Pasinaudoti, sumokėti, o paskui vėl grąžinti.

Ko reikės

KompresoriaiRuošiantis dažyti automobilį, verta iškart suplanuoti, ko jums reikės. Kaip jau minėjome, jums reikės kompresoriaus, kurį jums parūpins patikima kompresoriu nuoma. Taip pat gali reikėti kitų dalykų. Reikės celofanų ir laikraščių, kuo jūs apdengsite tas dalis, kurios bus dažomos. Reikės daug pailgų magnetų, kuriais pritvirtinsite prie korpuso tuos apdangalus, laikraščius ir celofanus. Taip pat bus būtinas labai geras respiratorius arba netgi dujokaukė. Priklauso nuo to, kaip jus veikia ši chemija. Jeigu negalite pakęsti dažų kvapo ir jums iškart ima skaudėti galvą, tada gali būti reikalinga netgi dujokaukė. O jeigu dažysite vasarą, geru oru, gal tai netgi geriau atlikti gryname ore – nereikės tūnoti dažų koncentrate garaže. Taip pat jums reikės pasirinktų dažų. Paprasti smulkūs teptukai padės padaryti apdailą. Apsauginiai drabužiai ir pirštinės, panaudoti automobilio dažymo metu, vėliau, vargu ar galės pasitarnauti dar kur nors. Be abejo, reikės ir gruntavimo priemonių, špakliaus ir mentelės, kuo galėsite iš pradžių patvarkyti surūdijusias ar aplankstytas vietas.

Ruošiamės dažyti

Taigi, jeigu jau turite viską, ko reikės dažymui, taip pat ir kompresorius jau kampe laukia, tuomet metas ruoštis dažyti. Reikia nušveisti tas vietas, kur prastai nusilupę seni dažai, kur atsiradę pūslės. Šveičiama su diskiniu šveitikliu, kurio prieš tai nepaminėjau, nes pamiršau, arba tiesiog rankomis su švitriniu popieriumi. Galiausiai nušveitus nelygumus, rūdis, yra gruntuojama. Tuos elementus, kurie nebus dažomi, reikia labai kruopščiai uždengti. Juk nenorėtumėte, kad apsidažytų ir jūsų langai, veidrodėliai ar kitos dalys, kurios turėtų likti nepaliestos. Prisiminkite, kad verčiau uždengti daugiau paviršių, negu per mažai. Pridažyti teptuku nenudažytas vietas visada yra paprasčiau, negu krapštyti patekusius dažus nuo tų paviršių, ant kurių dažų neturėjo kliūti. Taigi, vyksta pasiruošimas dažymui. Kai viską pritvirtinsite, ateis laikas dažyti.

Dažymas

Tai svarbiausia dalis, kurią atlikdami turite būti kruopštūs. Kompresoriaus nuoma padės gana greitai atlikti dažymą, o dažai pasidengs tolygiai. Tačiau, jeigu tai darote pirmą kartą, pasikvieskite ką nors į pagalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *