Dar keli akcentai dėl žolės pjovimo

Jeigu turite gražią veją, tai matyt ir savaeigė žoliapjovė kažkur ūkiniame pastate pastatyta. Bet ar tikrai žinote visus dalykus, kuriuos reikia žinoti, norint turėti tą išpuoselėtą veją? Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Kaip dažnai pjauti veją?

ŽoliapjovėsNet jeigu jūsų akumuliatorinė žoliapjovė kaina ir buvo labai brangi, tai nereiškia, kad reikės ją saugoti ir brangintini retai pjaunant žolę. Žolę reikia pjauti tada, kada reikia. Priklausomai nuo sezono, nuo oro, ji augs nevienodai. Todėl, kai tik ji paaugs tiek, kad jau bus nesmagu po ją vaikščioti, metas ją trumpinti. Dažniausiai žmonės žolę pjauna kas 1 – 3 savaites. Kuo didesnis sklypas, tiesa, tuo pjauna rečiau, nes tai visgi laiką užimantis darbas. Kita vertus, kiti žmonės vejos nepjauna patys, o tą patiki žoliapjovei robotui.

Kokią žoliapjovę rinktis?

Priklausytų nuo jūsų biudžeto, nuo sklypo tipo ir norimo rezultato. Apibūdinkite pardavėjams iškart viską, ir jums leis išsirinkti. Tik nepirkite iš turgaus ar iš skelbimų puslapio dėvėtos, nes nežinote, kas su ja slapčia negerai, o ir garantija jau negalios.

Atsargiai pjaukite rudenį

Toliau skaityti „Dar keli akcentai dėl žolės pjovimo”