Ką reikia žinoti apie skydinius medinius namus?

Įvairių medžiagų ir technologijų namų statybomis dabar domisi vis daugiau žmonių, todėl reikia paminėti populiarėjančius skydinius medinius namus. Apsilankius http://www.kriaute.lt/ interneto svetainėje galima pamatyti įvairius projektus ir sužinoti apie tai daugiau. Svarstant klausimą ar jums tiktų toks namas, reikia žinoti apie tai daugiau.

Populiarėjančios ekologiškumo idėjos atėjo ir į Lietuvą. Kartu su tuo atėjo ir skydinių namų populiarumas, todėl susidomėjimas jais nuolat didėja. Kodėl jie laikomi ekologiškais? Atsakymas labai paprastas. Jie gaminami iš medienos, o mediena yra ekologiška. Tokiuose namuose nėra kenksmingų medžiagų ir oras namo viduje bus švarus bei gaivus.

KriauteNe tik ekologiškumas rūpi tiems, kurie nori namo. Jiems svarbu ir tai, kad pastatas, kuriame jie gyvens būtų ilgaamžis. Pastatyti skydiniai mediniai namai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Norint tuo įsitikinti, galima pamatyti senai pastatytus medinius namus, kurie jau ne vieną dešimtmetį stovi ir yra geros būklės.

Kas dar svarbu tiems, kurie nori statyti namus? Žinoma – kaina. Statant skydinį karkasinį namą galima sutaupyti statyboms lyginant su kitomis alternatyvomis, kurios labai populiarios. Mažesnės kainos leidžia greičiau pastatyti namą ir greičiau jame apsigyventi. Kaip žinome, namo statybos daugeliui atrodo varginančios ir daug kainuojančios, todėl galima apsvarstyti ir tokį pasirinkimą, juk skydinis namas gali būti puikus pasirinkimas.

Kartais nesuprantama kuo skiriasi skydinių namų statybos nuo įprasto karkasinio. Paprasti karkasiniai namai yra statomi taip, kad namo karkasinės plokštės surenkamos jau ant esančio karkasinio pagrindo, o skydinių namų statyba išsiskiria tuo, kad statybos būdai yra automatizuoti. Gamyklose tokios namų plokštės gaminamos ir surenkamos. Jos atvežamos į sklypą ir montuojamos. Čia galima paminėti ir kitą su tuo susijusį privalumą – statybų laiko sutrumpinimą. Kadangi tokios plokštės surenkamos jau gamyklose, tai jas belieka tik atvežti ir surinkti sklype. Tai leidžia ženkliai sutrumpinti laiką skirtą statyboms. Norint sužinoti tikslų laiką, tai galima tik pasakyti, kad atvežus visas dalis namas surenkamas sklype per kelias dienas. Joks mūrinis namas negali būti pastatytas per tokį trumpą laiką.

Norint, kad skydinis namas būtų šiltas, reikia pasirūpinti, kad visos medžiagos atitiktų energetinius reikalavimus, kurie dabar taikomi. Toks namas bus patvarus, ilgaamžis, šiltas ir ekologiškas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai apsigyventi tiek daug puikių savybių turinčiame name.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *