Kaip įsirengti gražų valgomąjį kambarį?

Valgomasis kambarys labai svarbi namų erdvė, juk čia valgoma, dalinamasi įspūdžiais, minimos šeimos šventės ir dar daugelis smagių akimirkų susiję su šia vieta. Kaip įsirengti jaukią erdvę, kad derėtų spalvos ir valgomojo baldai? Kas svarbu kuriant gražų valgomojo kambarį?

Baldai namamsTinkama vieta valgomajam tikrai labai svarbi. Labai gerai, jei yra galimybė įsirengti valgomąjį kaip atskirą kambarį, tačiau dabar dažnas atvejis, kai valgomasis yra kartu su virtuve ar kartu ir su svetaine. Kuriant interjerą, kai visos zonos vienoje patalpoje, tenka sudėtinga užduotis. Tuomet reikia suderinti virtuvės, valgomojo ir svetainės zonas, tačiau vizualiai jas atskirti. Tai reiškia, kad jos vis tiek turi tarpusavyje derėti, tačiau kažkokiais akcentais turi būti suskirstytos į šias zonas. Jei interjeras kuriamas atskirame kambaryje, tai valgomasis gali būti koks tik norite, nes nereikia derinti prie virtuvės ar svetainės. Jei zonos vienoje patalpoje svarbu išlaikyti tas pačias spalvas ar atspalvius, nes viskas turi derėti ir jungtis į visumą. Zonas suskirstyti galima tam tikrais daiktais ar pasirinkus kitas medžiagas. Tarkim, virtuvės zonoje plyteles klijuoti šviesiai rudos spalvos, o valgomojo ir svetainės zonoje rinktis rudos spalvos parketą ar laminatą, tačiau svetainėje patiesti šviesios spalvos kilimą. Sienų spalva gali būti vienoda visose trijose erdvėse. Taip viskas bus tarsi viena, tačiau suskirstyta į zonas skirtas maisto gamybai, valgymui ir poilsiui. Labai svarbūs ir įvairūs smulkūs akcentai, kai naudojamos įvairios interjero detalės, pavyzdžiui, gėlės, paveikslai, veidrodžiai. Nebijokite tokių detalių, nes jos taip pat padeda atskirti erdves. Jei valgomasis yra atskirame kambaryje, tai galite rinktis kokias tik norite spalvas ir detales. Jų nereikia prie nieko derinti, tik svarbu suderinti to kambario spalvas.

Ne mažiau svarbūs yra valgomojo baldai. Kokius rinktis priklauso nuo kuriamo interjero ir pinigų sumos, kurią galite skirti baldams. Nepamirškite, kad kuriant interjerą atskirame kambaryje, galite rinktis kokius tik norite baldus, o štai, jei erdvė bendra su virtuve ar svetaine, tai renkantis baldų spalvas, reikės rinktis tokias, kurios derės prie kitų toje patalpoje esančių baldų. Geriausia, kai spalvinė gama tokia pati arba derinasi tarpusavyje. Taip pat reikia derinti ir baldų stilių. Jei svetainėje klasikinio stiliaus baldai, tai ir valgomajame reikia rinktis ne modernius, o būtent tokius pat klasikinius. Taip sukursite vientisą interjerą ir turėsite gražų valgomąjį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *