Kaip reikėtų žvelgti į santuoką, kad niekada nereikėtų skirtis?

Kai šiais laikais jauni žmonės susituokia, ne kiekvienas juos sveikina. Kai kas sako – vieną dieną ir jums baigsis taip pat, tai bus skyrybos. Tačiau nereikia visada galvoti apie blogiausią. Skyrybos – atsarginis variantas, kuriuo gali viskas irgi pasibaigti, tačiau yra žmonių, kurie ir visą gyvenimą išgyvena kartu. Ilgametės poros dalijasi patarimais, ką daryti, kad nereikėtų skirtis.

Į skyrybas žvelgti rimtai ir jomis be reikalo negrasinti

SkyrybosNors kalbame apie tai, kad santuoka turėtų būti rimtas dalykas ir į ją žvelgiama kaip į patvarų ir ilgalaikį ryšį, tačiau taip pat turi būti rimtai žvelgiama ir į skyrybas. Santuoka turi tęstis amžinai. Skyrybos turi būti tik tada, kai nėra kito pasirinkimo, kai jau išbandėte viską, kai nuoširdžiai stengėtės dėl santykių. Skyrybos yra toks rimtas ir toks sudėtingas bei skausmingas procesas, kad šiukštu niekada negalima būtų grasinti skyrybomis, gąsdinti partnerį, kad jeigu jis ar ji kažko nepadarys, tuomet priduosite skyryboms. Taip sumenkinate didingų dalykų vertę.

Visada rasti laiko poros romantikai

Romantika yra ne dramos, ne atsiprašymai ir gėlės po ašarų upelio ir įžeidinėjimo. Romantika ir geri santykiai – tai sąmoningas laiko skyrimas šiems dalykams. Bėgant laikui, jo vis mažiau liks tokiems dalykams kaip romantiška vakarienė dviese, ėjimas į koncertą ar teatrą ir pan. Todėl jūs turite stengtis išlaikyti tą jūsų dviejų santykį net ir tada, kai atrodo, kad visą laiką suryja darbai, vaikai ar kiti rūpesčiai.

Nesitikėti iš santykių daugiau nei jie turi suteikti

Santykiams ateina galas, kai imame jį matyti. Jeigu imate savo santykius kaltinti dėl to, kad jie nesuteikia daugybės dalykų, dar paklauskite savęs, ar tikrai turėtų juos suteikti. Juo labiau, kad niekada nesuteikdavo jų. Gal jūs norite nuotykių, prasmingumo jausmo padedant visam pasauliui, naujų istorijų ir naujų žmonių – nusiviliate to negaunant iš santykių. Bet gal santykiai ir neturi užtikrinti jus aprūpinti visais gyvenimo gerais dalykais? Mokytis, pažinti pasaulį, atrasti, gauti iš jo gėrybes – tą turi daryti kiekvienas, kas to trokšta, o ne kaltinti santykius, kad šie to nepadaro.

Jausti atsakomybę prieš vaikus

Visada prisiminti save pirmosiomis santykių dienomis ir bandyti gyventi taip, kaip pradžioje, tai sugrąžins kvėpavimą. O jeigu turite vaikų, nepamirškite, kad bet koks jūsų žingsnis, bet koks sprendimas ir veiksmas labai smarkiai nulems tolimesnį jūsų vaikų gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *