Kaip sukurti svetainės erdvę?

Labai daug laiko žmonės savo namuose praleidžia svetainėje, todėl tampa svarbu ją tinkamai įrengti. Svarbiausia ką reikia apgalvoti tai, kad svetaines baldai būtų patogūs ir tinkami interjerui. Čia svarbūs tiek minkštieji, tiek ir korpusiniai baldai. Kaip išsirinkti tinkamus baldus savo svetainės kambariui?

Currus baldų salonasPrieš renkantis baldus, reikia gerai apgalvoti, kur jie stovės. Čia pravers baldų sustatymo planas, pagal kurį žinosite, kokie baldų išmatavimai labiausiai tinka. Ypatingai atidžiai baldus turi rinktis tie, kurių svetainės yra mažos ir vidutinio dydžio. Čia reikia palikti pakankamai laisvos erdvės, todėl reikia kruopščiai suplanuoti, kur stovės baldai. Patogiausia būtų pažymėti vietas, kuriose norite, kad stovėtų tam tikri baldai ir tuos matavimus užsirašyti, kad renkantis baldus galima būtų patikrinti ar jie neviršija šių skaičių.

Nors svetainėje didžiausią dėmesį žmonės skiria minkštiesiems baldams, tačiau ir korpusiniai baldai yra labai svarbūs. Renkantis juos reikia parinkti tinkamas spalvas ir medžiagas. Tiesa, nedidelėse svetainėse reikia kuo mažiau korpusinių baldų, nes vien sofa ir staliukas, kurie būtini kiekvienai svetainei, užims daug vietos. Nebūtina pirkti spintų, spintelių, lentynų ir indaujų, o reikia pasirinkti vieną ar du baldus.

Ne mažiau svarbus patarimas susijęs su interjero stiliaus vientisumu. Geriausia, kai yra pasirenkamas interjero stilius, kuris vyraus svetainėje. Tuomet bus daug paprasčiau rinktis baldus, spalvas, medžiagas ir t.t. Jeigu baldai skirtingų stilių, sienų ir grindų spalvos nesuderintos, o ir kitos detalės primena chaosą, tai svetainė niekada nebus nei stilinga, nei jauki. Geriausia kviesti interjero dizainerį, kuris padės sukurti vientisą stilių. Jeigu to daryti nenorima, tai galima vadovautis paprastais patarimais. Spalvos labai svarbios tiek renkantis baldus, tiek ir sienų ar grindų spalvas. Pavyzdžiui, geriausia, kai svetaines baldai ir sienų bei grindų spalvos yra ne daugiau kaip skirtingų 3 spalvų. Jos turi būti dominuojančios visoje svetainės erdvėje. Kitos spalvos gali būti pasirenkamos kaip papildomos, tačiau jų neturi būti daug.

Svetainė yra ta namų vieta, kurioje leidžiame daug laiko tiek ilsėdamiesi, tiek pramogaudami ar bendraudami. Ši vieta turi būti patogi ir jauki, todėl svetainės baldams ir interjerui skiriama vis daugiau dėmesio. Nepamirškite ir baldų funkcionalumo bei patogumo. Tuomet ilsėtis ir leisti laiką svetainėje bus itin malonu tiek jums, tiek ir jūsų svečiams. Tinkamai įrengus svetainę galima bus džiaugtis jaukia erdve.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *