Mitai ir faktai apie veido priežiūros priemones

BurkalifaNuostabus veidas, tiksliau oda – reikalauja dėmesio ir laiko. Tačiau jo skyrus galite būti tikras, kad sustabdysite laiką. Tiesa, šiuo metu priežiūros priemonių pasirinkimas yra toks platus ir skirtingas, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą.

Su plačia pasiūla siūlome susipažinti čia: https://burkalifa.eu/3-veido-prieziuros-priemones.

O mes aptarsime dažniausiai pasitaikančius mitus apie veido priežiūros priemones, kurios kartais gali trukdyti suprasti – kaip tinkamai pasirinkti ir tuo pačiu kaip tinkamai naudoti.

1. Mitas – ekologiškos priemonės visada geresnės.

Apskritai ekologiškos priemonės yra labai geras pasirinkimas, tačiau blogai tai, kad šiuo metu didelė dalis rinkoje siūlomų priemonių nėra ekologiškos, tik turi prekinį ženkliuką, kuris ir vilioja mokėti daugiau, nors realiai tai nėra to verta.

2. Mitas – brangiau kainuojančios priemonės visada yra geresnės.

Tai yra dar vienas gana gajus mitas, kuris trukdo rasti tinkamas priemones. Štai todėl siūlome nepamiršti, kad reikia daugiau dėmesio skirti sudėčiai, o ne kainai. Žinoma, nesinori permokėti, tačiau kartais didesnė kaina tikrai reiškia ir didesnę kokybę, tad investuoti daugiau apsimoka.

3. Mitas – geras pasirinkimas yra daugiafunkcinės priemonės.

Visada geriausia yra pirkti tokias, kurios atlieka vieną konkrečią funkciją. Nuo drėkinimo iki veido valymo, nuo vienos smulkmenos iki kitos. Daugiafunkcinės dažniausiai kainuoja pigiau, tačiau ir jų nauda dažniausiai mažesnė, ne visada atsiperka.

4. Mitas – ant pakuotės sudėtis nėra tiksli.

Kiekviena atsakinga įmonė įsipareigoja, kad ant pakuotės sudėtis būtų nurodoma kuo tiksliau. Ir ji yra tiksli. Galbūt abejonių gali kilti dėl tikrai nežinomų prekinių vardų, kurie atsisiunčiami iš tolimų kraštų ir etiketės yra nežinoma kalba. Geriausia tokių gaminių apskritai vengti, kadangi negalite būti tikras – kaip jie paveiks odą.

5. Mitas – veidui nereikalinga kasdienė priežiūra.

Jeigu norite, kad Jūsų veidas visada atrodytų puikiai ir pavyktų kuo ilgesniam laikui sustabdyti einančius metus – tokiu atveju reikalingos geros kokybės priemonės ir tuo pačiu nuolatinis dėmesys savo veido odai. Negalia jo valyti tik kartais. Deja, tokiu atveju rezultatas nebus geras, paprasčiausiai priemonės tinkamai neveiks odos taip, kaip norisi.

Rūpinkitės savo veidu ir jis visada atrodys puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *