Pigių fototapetų era jau praėjo

FototapetaiJeigu manote, kad fototapetai internetu tai vis dar tebėra ta pati didžiulė gėlė ant tapeto arba Manheteno daugiaaukščius imituojantis vaizdas – labai klystate. Interjero dizaineriai ir menininkai kuria iš tiesų įspūdingus foto tapetus, kurie gali sukurti neįtikėtinas iliuzijas jūsų namuose. Štai keletas fototapetų pavyzdžių, kuriuos pamatę jūs net žagtelėsite: nesuprasite, ar tai tikri objektai, ar tik pavaizduoti.

Stiklinę sodo sieną imituojantis fototapetas

Puikiai tiks papuošti vienai namo sienai, tai, kuri yra karkasinė lauko siena. Puošime šiuo fototapetu sieną, žinoma, iš vidaus. Jos išvaizda nustebins, kadangi šis fototapetas atrodys net ir iš arti tarsi stiklo blokelių siena, atsiverianti į žalią apšviestą sodą. Labai pravartu pasvarstyti apie tokį fototapetą kiekvienam lietuviui, kuriam nuolatos trūksta šviesos, žalumos ir vasaros. Kad depresija mūsų nepražudytų, puoškime savo namus puikiais foto tapetais, apsupančiais mus tokia tobula žiemos sodo imitacija, kad sutriksime supratę, jog ši yra netikra. Vieno atidaryto stiklinio langelio imitacija tą įspūdį dar labiau sustiprina.

Abstraktaus menas

Jeigu neįperkate meno kūrinių – viskas gerai, jums ir nebūtina tą daryti, norint prabangiu menu papuošti savo namus. Juk labai dažnai šiuolaikinio meno mes nesuprantame, taip pat jis mums būna negražus. Tačiau norime, kad namai atrodytų kažkaip stilingiau ir gražiau. Tą padaryti tikrai galima nesunkiai – tiesiog papuošus savo namus fototapetu, imituojančiu abstrakčiojo meno kūrinį, paveikslą. Tokių galima įsigyti ir fototapetų internetu. Aišku, visų sienų tokiais tapetais nepapuošite, tačiau galite papuošti vieną sieną ir namai atrodys tikrai įspūdingai.

Kaimo virtuvės imitacija

Kabantys senoviški špižiaus indai, molinės puodynės, ąsočiai, senoviški įrankiai. Džiūstančių gėlių puokštės, prieskonių vantos – visa tai taip pat gali būti objektas, atspausdinti ant fototapeto ir sukuriantys nuostabios, jaukios, kaimiškos virtuvėlės vaizdą. Puikiai tiks restoranams ar kitoms įstaigoms, kuriose yra reikalingas kažkoks jaukus virtuvės dvelksmas.

Knygų stirtos

Knygų stirtos fototapetas – tai ypatingas 3D vaizdo kūrėjų pastangų padarinys. Sukurti tokį vaizdą nelengva, tačiau jį sukūrus galima labai didžiuotis, kad taip gerai pavyko. Knygų stirtos yra objektai, kurie kuria intelektualių ir šiltų namų vaizdą. Taigi, galima jaustis drąsiai ir smagiai, kai jūsų namuose bent vieną sieną puošia toks vaizdas. Žinoma, reikia atsakingai parinkti, kuri tai bus siena. Rekomenduojama sienos, kuri yra su foto tapetu, neapstatyti baldais ar daiktais, kad nedingtų tas esamas erdvinis pojūtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *