Suknelė padės kasdien atrodyti puikiai. O kaip ją pasirinkti?

Nepriklausomai nuo to, koks šiuo metu yra oras už lango – apsirengti nuostabią suknelę visada yra pats geriausias metas. O kaip atrodo ta nuostabi suknelė, kuri suteiks Jums daugiau pasitikėjimo? Būtent tokia, kokia labiausiai tinka Jums, o šiuo metu pasirinkimas toks platus, kad net ir specifinės figūros savininkė tikrai ras sau tinkamą variantą. O ieškoti siūlome Style24.lt, kadangi pasirinkimas labai platus, tad kiekviena ras ne tik jai labiausiai tinkamą suknutę pagal figūros tipą, išvaizdą, tačiau ir tokia, kuri jam yra pati gražiausia.

Figūros vertinimo niuansai

Taigi, renkantis suknelę pačiame pirmame fone atsiduria figūra, kadangi tik įvertinus tai, kokia suknutė tinka Jums pagal figūrą – rasti patenkinamą variantą bus paprasčiau.

Kokios figūros dažniausiai vertinamos ir analizuojamos?

· Obuolio formos moters figūra;

· Kriaušės formos moters figūra;

· Smėlio formos moters figūra;

· Stačiakampio formos moters figūra;

· Apversto trikampio formos moters figūra.

Neatrodo aišku? Konkretiname:

· Obuolio formos moterys dažniausiai skundžiasi, kad turi didelį pilvuką, tačiau gana lieknas kojas.

· Kriaušės figūros moterys dažniausiai turi plačius klubus, o krūtinės zona yra siaura.

Mergina prie sienos· Smėlio laikrodžio – lieknu liemeniu, tačiau plačiais klubais bei krūtine, tad išlaikomos stilingos proporcijos.

· Stačiakampio formos figūroms dažniausiai reikia pabrėžti taliją, kadangi ji menkai matoma.

· Apversto trikampio figūra reiškia, kad plačiausia apimtis yra viršutinėje kūno dalyje, o siauresnė – apatinėje.

Ar aiškiau, kokia yra Jūsų figūra? Turėtų būti, o jeigu paaiškinimas Jums vis tiek neatrodo konkretus – tokiu atveju peržiūrėkite internete pavyzdžius ir galbūt su vizualika bus konkrečiau suprasti savo figūros tipą ir vėliau rasti labiausiai tinkamą suknelę ne tik kiekvienai dienai, tačiau taip pat ir šventėms.

2020-ųjų metų vasaros tendencijos

Radus Jums labiausiai tinkamą suknelės modelį – pavyks kur kas paprasčiau rinktis ir kitus drabužius, kurie tikrai skirti ne tik apsaugai, tačiau taip pat ir didesniam pasitikėjimui savimi. Aptarsime 2020-ųjų metų tendencijas, kurios leis Jums ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir sakyti, kad esate madingas žmogus.

1. Šį sezoną siūloma daugiau dėmesio skirti liemenukui, kuris gali būti skoningas Jūsų aprangos akcentas. Rinkitės liemenukus su nerinukais, kurie išlenda iš po suknelės šleikučių.

2. Šį sezoną labai akcentuojamos pūstos rankovės, tad ir siūloma rinktis tokias suknutes, kurios stebina šia nuostabia išvaizda. Žinoma, pačios pūstos rankovės vertinamos ir dėl patogumo, gaivumo, kadangi net ir labai kaitriomis dienomis su tokiomis suknelėmis nebus nemalonu.

3. Pasirinkus trumpą suknelę nepamirškite, kad daugiau dėmesio reikia ir kojoms. Štai šį sezoną siūlome pirkti specialias juosteles, kurios yra viliojamos aplink blauzdas. Galima spalvinę gamą derinti prie avalynės, tad rezultatas taip pat bus puikus. Taip pat siūlome rinktis tokio audinio juosteles, kurios derės prie suknutės.

4. Vertinamos ir klasikinio stiliaus suknelės, kurios gali Jums padėti atrodyti puikiai. Arba galima rinktis gana paprasto modelio suknutes, tačiau suteikti joms unikalumo pasirenkant klasikinius švarkelius, kurie pabrėžia linijas, padeda atrodyti klasiškai.

5. Įvairūs mini raišteliai šį sezoną vadinami topu, kuris labai rekomenduojamas ir kuris gali padėti atrodyti puikiai. Puoškite taip sukneles ir džiaukitės, kad kiekvienas išėjimas į gatvę leis atrodyti taip puikiai, tarsi einame podiumu.

6. Šį sezoną labai vertinamos ir sluoksniuotos suknutės, kurios dažniausiai suteikia klubams daugiau apimties, tad geras pasirinkimas tikrai ne bet kokios figūros moteriai.

Daugiau dėmesio audiniui

Style24.lt gali pasiūlyti suknutes, kurios yra gaminamos iš labai skirtingo audinio ir būtent tai lemia ne tik išvaizdą, tačiau net ir sezoną, kuriuo metu dėvėti sukneles verta labiausiai. Siūlome žiūrėti ne tik pagal metų laikus, tačiau taip pat vertinti ir savo figūrą. Juk dažniausiai apvalesnių formų moterys nori atrodyti kuo liekniau, tačiau pasirinkusios labai storo audinio sukneles – dažniausiai negebės pasiekti šio rezultato. Galiausiai, žinodama koks audinys – galėsite užtektinai skirti dėmesio ir priežiūrai, kuri kiekvienu atveju gali būti ir yra vis kitokia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *