Atrakcionai šventėje – ne tik vaikams, bet ir suaugusiems

Šiuolaikinių atrakcionu nuoma šventėms ir renginiams nebūtinai turi tikti tik vaikams. Šiais lakais yra daug šaunių atrakcionų, kurie gali būti skirti būtent suaugusiems. Kam reikalinga atrakcionu nuoma švenčių metu? Ne visi žmonės mėgsta linksmintis tik valgydami, gerdami ir šokdami. Kai kam patinka turėti fizinės veiklos, pažaisti žaidimus. Tam skirti atrakcionai – žaidimai gali švenčių metu sutelkti suaugusius svečius pramogoms, fiziniam aktyvumui ir galbūt geresnei pažinčiai su kitais renginio svečiais. Štai keletas populiarių pasirinkimų.

Virvės traukimas

RenginiaiVirvės traukimas – senas ir laiko patikrintas atrakcionas. Daugybėje renginių, kolektyvo švenčių virvės traukimas simbolizuoja draugišką kovą tarp priešininkų. Paprastai virvė traukiama dar dienos metu, kai fotografai gali įamžinti virvę traukiančiųjų emocijas, o patys dalyviai gerai mato savo priešininkus. Tai linksmas jėgos išbandymas, varomas taip pat ir azarto, noro laimėti. Šio atrakciono privalumas tas, kad virvė yra sąlyginai nebrangus dalykas, kompaktiškas, jį lengva turėti su savimi, tai ir tradicijas puoselėjantis žaidimas. Be to, ji gali sujungti labai didelį žmonių kiekį. Jeigu dar niekada nebandėte – būtinai pabandykite. Pamatysite, koks geras jausmas būti vienomis iš 30 ar 50 rankų, kurios vienu metu traukia tą pačią virvę. Pajauskite, ką reiškia tikroji fizinė žmogaus jėga. Garantuojame, kad tai suteiks ir daug azarto, ir dar daugiau juoko.

Stalo futbolas

Tai pramoga, kuria dažnai mėgaujasi biurų darbuotojai per pertraukėles, taip pat stalo futbolas žaidžiamas ir baruose. Tam reikia nedidelių 4 žmonių komandų, viena komanda užima vieną stalą. Partija gali trukti keliolikaminučių, ilgiau ar trumpiau. Taigi, vienai komandai pažaidus, gali būti stalas užleidžiamas kitiems. Tai visiškai nepavojingas ir labai smagus žaidimas, kurį galima žaisti net ir viso vakarėlio eigoje.

Šaudymas

Egzotikos ir netikėtų potyrių mėgėjams gali patikti šaudymas iš specialių šautuvų (kaip tire) arba lankų. Tai privers ir išmokti naujų dalykų (laikyti, valdyti ginklą), taip pat išbandyti savo taiklumą. Šia pramoga paprastai mėgaujamasidieną, o vakare su ginklais geriau nežaisti.

Loginiai žaidimai

Visada yra žmonių, kurie vietoje fizinių žaidimų mieliau renkasi proto mankštą. Tada labai gerai tinka tokie atrakcionai kaip itin didelės lauke išdėstomos šaškės arba šachmatai. Taip pat iksiukų ir nuliukų žaidimas. Ypatingą džiaugsmą suteikia tai, kad šie žaidimai staiga iš buitinio kasdienybės lygmens patenka į ypatingą šventinį, nes jų masteliai yra daug didesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *