Hamakas – vasaros simbolis sode

Sode esantys hamakai – tai vasaros, atostogų ir poilsio simbolis. Hamake suptis malonu, kaip malonu vaikui būti supamam dideliame lopšyje. Tai geras dalykas ir geras jausmas, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad reikia rinktis gražų ir sode tikrai tinkantį hamaką. Jie gali būti spalvoti, vienspalviai, pagaminti iš audinio, iš vytelių ir kt. medžiagų.

Ką veikti hamake

Prie jūros tarp dviejų medžių pagamintas hamakas – tobula vieta džiaugtis gamtos jėgomis.

HamakaiJuk taip smagu atsigulti į hamaką ir pasisupti pirmyn – atgal. Tai malonus dalykas, liūliuojantis. Tai visiškas atsipalaidavimas. Kiekvienas žmogus gali norėti bent kartais pasisupti. Kadangi supimasis yra ritmingas ir raminantis veiksmas, dažnai žmonės hamake numinga ir turi geriausią popietės miegą. Tik, jeigu tą ir darote, tai turėtumėte nepamiršti, kad reikia užsidėti kepurę nuo saulės. Net tada, kai atrodo, kad esate medžio šešėlyje, reikia pagalvoti, kad galbūt vėliau saulei pasisukus, jau kepsite. Saugotis galvą nuo perkaitimo yra būtinas dalykas, jeigu to nedarysite, vėliau galite pasigailėti.

Taip pat smagu hamake skaityti knygą. Patogiai atsigulti ir vartyti puslapį po puslapio. Visi žmonės turi savo patogaus knygos skaitymo ypatumus. Kažkam patinka gulėti ant smėlio, kažkam ant lovos, kitas skaitydamas nori kramsnoti sausainius. O štai gulint hamake skaityti – itin malonu. Juk tu supiesi, esi tarsi ore, ir jeigu lauke geras oras – tuo pačiu mėgaujiesi gražia gamta.

Hamakas jūsų sodui

Aišku, kiekvienam žmogui gali patikti vis kitoks hamakas. Jeigu dar neišsirinkote savo, pagalvokite, kokio norėtumėte. Jeigu reikia labai tvirto, tai tiks iš tvirčiausio audinio, arba dar geriau – pintas hamakas. Gali būti iš vytelių, iš plastikinių pynučių. Lengvas vaikiškas hamakas gali būti iš paprasto plono audinio. Svarbus ir hamako tvirtinimas – reikia mokėti pritvirtinti taip, kad gerai laikytųsi, kad atlaikytų kiekvieną žmogų ir supimąsi. Kažin ar kada dar norėsite lipti į hamaką, jeigu kokį vieną kartą netikėtai nukrisite iš jo, blogai pritvirtinus.

Tai pat hamaką galima taikyti ir pagal visą jūsų sodo dizainą. Gal labiausiai tiks baltas pintas, o gal ryškiaspalvis iš plono audinio. O gal hipiškas ir spalvotas. Galima padaryti net kelis hamakus. Geras pasirinkimas – iš hamakų suformuotas puslankis. Tuomet žmonės galės suptis, ilsėtis, skaityti ir tuo pačiu, jeigu norės, komunikuoti. Tad linkime išsirinkti gerą hamaką, jį tvirtai primontuoti ir mėgautis vasara.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *