Kaitavimas Lietuvoje

PramogosĮ Lietuvą vis labiau plūsta vakarietiškos pramogos bei lasvalaikio praleidimo idėjos. Jau gan dažnai gatvėse galime sutikti jaunuolius su longboardais, tačiau taip pat vis dažniau galima sutikti įvairių naujų vandens ir oro pramogų Lietuvoje. Naujausia tendencija – tai vandenlentės bei jėgos aitvarai. Jėgos aitvarus kitaip dar galima vadinti kaitais – tai aerodrominės formos sparną primenantis aitvaras, kuris dažnai naudojamas pramogaujant ant vandens. Šiai pramogai reikia pastovaus ir stipraus vėjo, todėl Lietuva šiai pramogai gali ir nevisada tikti, tačiau bent kartą pamėginti tikrai verta, nes įspūdžiai kiekvienam lieka neišdildomi.

Didelės galimybės

Dažniausiai jėgos aitvarai ir jų pramogos yra nuomojamos – tai puiki proga išbandyti kaitavimą smalsuoliams, kurie ieško naujų potyrių. Daugiausiai kaitavimo nuomos paslaugų galima rasti Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje. Nors ir nėra labai atpalaiduojanti pramoga, tačiau tai gali tapti puikiu iššūkiu ir netradiciniu pasirinkimu rengiant mergvakarius, bernvakarius ar gimtadienio šventes. Tai puikiai tinka tiek ir individualioms pamokoms, tiek ir azartiškai nusiteikusiai kompanijai.

Pabandžiusiems ir įsitikinusiems, jog jėgos aitvarai išties smagi ir kantrybės reikalaujanti pramoga dažnai norisi išmokti kaitavimo paslapčių ir be galo džiugu, kad šiandien Lietuvoje esti tokia galimybė. Šiandien galime ne tik trumpam pasimėgauti kaitavimu, tačiau ir mokytis kaitavimo mokyklose, kuriose nemažą patirtį sukaupę treneriai padės jums pasiekti maksimalų kaitavimo malonumą. Kaitavimo mokyklose mokoma technikos kaip valdyti jėgos aitvarą, kaip išsisukti iš kėblių aplinkos sąlygų sudarytų situacijų, kaip stabiliai stovėti ir išlaikyti savo pusiausvyrą bei kitų kaitavimo paslapčių. Kaitavimo mokyklas gali lankyti įvairaus amžiaus žmonės, nepriklausomai nuo to ar jie turi įsigiję asmeninį jėgos aitvarą ir planuoja naudotis mokyklos suteikiamu kaitu.

Netradicinių potyrių gerbėjai gali džiaugtis, jog Lietuvoje šiandien ne tik galima išbandyti ir išmokti kaituoti, tačiau galima ir lengvai įsigyti jėgos aitvarų bei kito būtino inventoriaus. Lietuvos rinka siūlo itin patrauklias kainas ir gan platų asortimentą. Šiandien tiek sporto prekių parduotuvėse tiek ir internetu galima užsisakyti net ir pasaulinio pripažinimo sulaukusių gamintojų prekių, todėl išvengsite ilgų siuntimo terminų iš užsienio ar brangios kelionės į kitą šalį tik dėl inventoriaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *