Baidarių nuoma: kas svarbu?

Pastaruoju metu Lietuvoje domimasi aktyviu laisvalaikiu ir ieškomos vandens pramogos. Labai tinkama veikla yra plaukimas baidarėmis pasirinktu maršrutu. Lietuvoje yra labai daug gražių vietovių, kur galima plaukti gražiomis upėmis ar ežerais, todėl rinktis iš ko mes tikrai turime. Ką reikia žinoti, jeigu nusprendėte išbandyti plaukimą baidarėmis?

Vandens įrenginiaiRegiono, kuriame norėsite plaukti pasirinkimas yra labai svarbus. Pagalvokite ar jums reikalinga tik baidarių nuoma, ar jums reikalinga baidarių nuoma su sodyba. Jeigu norite plaukti ilgiau, kaip dieną arba tiesiog norite po vienos dienos plaukimo pailsėti gamtoje, tai reikia sužinoti kokios sodybos siūlomos nakvynei. Apie tai sužinoti galite pas baidarių nuomotojus. Skirtingi maršrutai suteikia galimybę nakvoti skirtingose sodybose, todėl rinktis reikia pradėti nuo tinkamo jums maršruto pasirinkimo.

Pagalvokite, kuriame šalies regione norite plaukti. Vieni renkasi Aukštaitijos regioną, kiti teikia pirmenybę Vilniaus regionui ir t.t. Galima peržiūrėti nuotraukas iš plaukimų baidarėmis ir tuomet bus lengviau rinktis vietą, kurioje ir jūs norite pabuvoti. Taip pat galima rinktis pagal tai, koks jūsų fizinis pasirengimas ir kelintą kartą plaukiate. Vieni nori ekstremalių išbandymų, o kitiems reikalingas ramus plaukimas. Jeigu vis tiek nežinote, kur norite plaukti, tai reikia susisiekti su baidarių nuomotojais. Jie jums padės pasirinkti tinkamą maršrutą. Bet kuriuo atveju vandens pramogos turi būti labai smagios, todėl reikia rinktis tokias vietas, kuriose jums bus įdomu ne tik plaukti, bet ir pakeliui sustoti smagiai praleisti laiką ilsintis.

Nakvynės vietos pasirinkimas dažnai nėra toks sunkus, kaip renkantis maršrutą. Taip yra dėl to, kad pasirinkus maršrutą jums bus pasiūlytos tik tam tikros sodybos, kuriose galima apsistoti. Bus daug lengviau rinktis. Taigi, jeigu jums yra reikalinga baidarių nuoma su sodyba, tai metas pradėti paieškas nuo tinkamo maršruto. Beje, rezervuojant baidarių plaukimo laiką, reikia rezervuoti ir nakvynės vietą. Tai patogiausia daryti tuo pačiu metu ir padedant baidarių nuomotojams. Žinoma, galite pas juos nuomotis tik baidares, o nakvynės vietos ieškoti galite ir patys, tik tuomet gali būti sudėtingiau suplanuoti plaukimo laiką ar sustojimus ir pan.

Bet kuriuo atveju planavimas labai padeda tinkamai susiplanuoti, kur norite plaukti ir ką norite pamatyti. Reikia šiam etapui skirti daugiau laiko. Tik tinkamai viską suplanavus ir rezervavus laikus bus galima mėgautis vandens pramogomis su baidarėmis. Nepamirškite iš anksto rezervuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *