Ką reikia žinoti apie apsilankymą pas odontologus?

Dantų centrasDantų priežiūra neapsiriboja tik tinkamu dantų valymu ar brangios dantų pastos įsigijimu. Reikalingi ir reguliarūs apsilankymai pas odontologus, kurie teikia įvairias paslaugas apie kurias galima sužinoti apsilankius šioje https://centrodenticija.lt/ interneto svetainėje. Ką reikia žinoti, kad dantys būtų sveiki?

Šiuo metu rūpintis savo dantų grožiu ir sveikata daugeliui tapo įprasta, tačiau ne visi žino kaip tinkamai tai daryti. Tam, kad išmokti tinkamai rūpintis savo burnos sveikata, reikia žinoti apie tinkamų priemonių naudojimą ir mokėjimą jomis tinkamai naudotis. Tai reiškia, kad pirmiausia reikia pirkti kokybiškas dantų priežiūros priemones. Venkite neaiškiose vietose pirkti dantų pastas, dantų šepetėlius, burnos skalavimo skysčius ir t.t. Burnos priežiūros prekes reikia pirkti tik specializuotose parduotuvėse, vaistinėse ar odontologijos klinikose. Tik taip galėsite būti tikri, kad tos priemonės, kurias naudosite yra kokybiškos ir saugios.

Ne mažiau svarbus yra ir tinkamas dantų valymas. To išmokti galima pas burnos higienos specialistus, kurie konsultacijos metu moko kaip teisingai valyti dantis, kad jie būtų sveiki. Tokiai konsultacijai galima užsirašyti daugelyje odontologijos klinikų, todėl nebijokite ir užsiregistruokite. Iš tikrųjų didžioji dalis žmonių nemoka teisingai valyti dantis, o teisingas valymas padeda išvengti ligų, todėl tinkamai valyti dantis reikia mokėti.

Reguliarūs apsilankymai odontologijos klinikoje padės jums laiku pastebėti prasidedančias ligas arba išvengti dantų gedimo. Rekomenduojama vieną kartą per metus apsilankyti pas odontologus, kad patikrintų dantų ir dantenų būklę. Nors atrodo, kad to daryti nereikia, tačiau tai tikrai padeda laiku pastebėti pakitimus. Kai kuriais atvejais rekomenduojami dažnesni apsilankymai, pavyzdžiui, kas puse metų. Apie tai, kas kiek laiko jums reikia lankytis profilaktiniam patikrinimui, informuos odontologas. Taip pat bent kartą per metus reikia apsilankyti pas burnos higienos specialistą. Tokio apsilankymo metu turi būti atliktas burnos higieninis valymas, kuris padeda palaikyti dantis ir dantenas sveikus. Dantų apnašos virsta dantų akmenimis, o tai turi neigiamo poveikio sveikatai ir burnos ertmei. Gali atsirasti nemalonus burnos kvapas arba pradėti kraujuoti dantenos. To išvengti galima lankantis pas burnos higienos specialistus. Kai kuriais atvejais jums gali būti rekomenduota lankytis dažniau, pavyzdžiui, jeigu dantų akmenys formuojasi labai greitai. Apie viską jums bus papasakota apsilankymo metu. Tereikia nepamiršti bent vieną kartą per metus registruotis ir ateiti paskirtu laiku į apžiūrą bei atlikti higieninį burnos valymą.

Viena mintis apie „Ką reikia žinoti apie apsilankymą pas odontologus?“

  1. Visi norime turėti sveikus ir gražius dantis, tad neturėtume pamiršti ir apsilankyti reguliariai pas odontologą. O norint dar geresnių rezultatų, pavyzdžiui, tiesesnių dantų, baltesnių, tai tik odontologai ir padės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *