Būsto įsigijimas Palangoje žavi net ir didmiesčio gyventojus

Noriu gyventi PalangojeIeškodami nekilnojamojo turto, vertiname įvairius būstų pasiūlymus. Nors didžiausio dėmesio sulaukia didmiesčiuose esantys namai, praktika rodo, kad vis labiau auga ir būsto įsigijimas Palangoje ar kituose mažesniuose Lietuvos miestuose. Šią situaciją lemia ne tik gerėjanti kurortinių miestų padėtis, bet ir naujos statybos projektai, atitinkantys išrankiausių klientų poreikius.

Komfortiški namai atostogoms

Nekilnojamojo turto vystytojai teigia, kad naujus būstus Palangoje vis dažniau perka ne tik nuolatiniai miesto ar aplinkinių rajonų gyventojai, bet ir pirkėjai iš didmiesčių. Nedidelis ir jaukus miestas tampa puikia ramybės oaze, leidžiančia atsipūsti nuo įtemptų darbų, pabėgti nuo didmiesčio šurmulio, mėgautis pušyno ošimu ir jūra. Kitaip sakant, pasiturintys Lietuvos gyventojai būstą Palangoje perka kaip vietą, skirtą kasmetiniam poilsiui ar savaitgalio išvykoms. Turėdami nuosavus namus, pirkėjai gali pamiršti rūpesčius, su kuriais susiduriama, ieškant gyvenamosios vietos sezono metu, kuomet rezervuojami ne tik viešbučiai, bet ir privatūs butai. Beje, čia svarbu paminėti ir nuosavo būsto praktiškumą – tuo metu, kada nekilnojamojo turto savininkai yra išvykę iš kurorto, butas gali būti nuomojamas kitiems miesto svečiams ir nešti papildomas pajamas.

Nuolatiniam gyvenimui skirtas būstas

Būstas Palangoje perkamas ne tik kaip patogi atostogų vieta. Vis daugiau užklausų sulaukia ir nuolatiniam gyvenimui skirti daugiabučiai, kotedžai ar nuosavi namai. Naujos statybos projektus renkasi senieji miesto gyventojai, nusprendę, kad atėjo laikas kraustytis ir persikelti į patogesnius, komfortiškesnius ir funkcionalesnius namus. Be to, NT vystytojai pastebi, kad nemaža dalis didmiesčių gyventojų taip pat ieško nuolatinio būsto kurortiniame mieste, nusprendę atsisveikinti su didmiesčio keliamais rūpesčiais: nuolatinėmis transporto spūstimis, dideliais atstumais, triukšmu, užterštu oru ir pan. Dalis pirkėjų nusprendžia gyventi Palangoje ir čia dirbti arba kasdien važiuoti į netoliese esančius miestus, pvz., Klaipėdą, kur įsidarbinimo galimybės yra gerokai aukštesnės.

Įvertinkite savo poreikius ir NT pasiūlą

Nepriklausomai nuo to, kokius reikalavimus keliate nekilnojamajam turtui, t. y. ieškote nuolatinės gyvenamosios vietos ar būsto atostogoms, svarbiausia įvertinti NT vystytojų pasiūlymus ir rinktis jūsų lūkesčius ir poreikius atitinkantį būstą. Objektyviai įvertinkite naujųjų namų vietą mieste (susisiekimą su centru, darboviete, mokyla, jūra ir pan.), statybines medžiagas, būsto išplanavimą ir atitikimą jūsų poreikiams, pvz., jei ketinate čia gyventi su visa šeima – sutuoktiniu ir keliais vaikais, natūralu, kad vieno kambario butas gali neatitikti jūsų norų. Tokiu atveju verta galvoti apie didesnės kvadratūros būstą ar naujos statybos kotedžus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *