Kam reikia auto telefono laikiklio

Telefono priežiūraIš telefonų priedų būtų galima išskirti tokius priedus kaip auto telefonu laikikliai, itin puoselėjančius ne paties telefono, o būtent žmonių saugumą kelyje. Ne paslaptis, kad telefonai yra tapę mūsų kone artimiausiais draugais, kad tai tarsi mūsų kūno dalys. Jau prieš 50 metų medijų tyrinėtojai kalbėjo apie tai, kad medijos yra žmogaus tęsiniai. Taip yra ir dabar, ir išmanieji, mobilieji telefonai itin gerai iliustruoja šį reiškinį. Tačiau ne visada yra gerai turėti su savimi tą savo "tęsinį" ir naudotis telefonu. Ką galima padaryti, kad viskas būtų geriau? Kad telefono turėjimas ir naudojimas tam tikrose aplinkose nekenktų mums, o tik padėtų? Tai – automobiliams skirtas telefono laikiklis.

Kad matytumėte kelią žemėlapyje

Pirmiausia galima įsivaizduoti, kas vyksta, kai neturite laikiklio telefonui ir kažkur važiuojate. Juk pasinaudoti telefonu nuolatos tenka net ir kelyje. Tai skambina kažkas, tai žinutę atsiunčia, o jeigu reikia ieškoti kelio į tam tikrą vietą… Tikrai tenka žiūrėti atkakliai į kelią žemėlapyje. Ar patogu laikyti telefoną rankoje, kai vairuojate, ir žiūrėti į laikiklį? Ne. Nepatogu ir nesaugu. Aišku, laikiklio funkciją gali atlikti šalia sėdintis keleivis, tačiau kam apkrauti žmogų, jeigu tai gali padaryti paprastas plastiko gabalas? Padėjus laikiklį prie priekinio mašinos stiklo galima patogioje pozicijoje įtvirtinti jūsų telefoną. Tuomet matysite tinkamoje vietoje ir kelią, ir niekas neblaškys, ir bus patogu vairuoti.

Kad nereikėtų lankstytis ir ieškoti telefono, prireikus

Kita priežastis, kodėl reikia telefono laikiklio, tai tiesiog tam, kad daiktai turėtų savo vietas. Neseniai vieną avariją padaręs jaunas vyras pripažįsta, kad taip nutiko dėl to, kad užsižiūrėjo ir po saloną ieškojo telefono. „Norėjau paskambinti žmonai ir pasakyti, kad grįšiu anksčiau. Tačiau tai padaryti negalėjau, nes reikėjo surasti telefoną. Paprastai jis būna arba ant sodynės šalia, arba vienoje iš tų nišų, esančių salone, kur gali kažką pasidėti. Pradėjau dairytis, ieškoti, atrodė kelias geras, prieky tolumoje važiavo mašina. Kai radau telefoną pakėliau akis į kelią ir pamačiau tos mašinos užpakalį visai priešais mane. Dėjau ant stabdžių iš visų jėgų. O ką daugiau daryti. Sudaužiau mašiną. Jeigu būčiau turėjęs auto telefono laikiklį, jis būtų buvęs vienoje vietoje ir nebūtų tekę nuleisti akių nuo kelio. Kad galėtumėte saugiai kalbėti telefonu irgi reikia naudoti laisvų rankų įrangą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *