Dažnos laiptinės švaros problemos

Mano aplinkaMūsų namų laiptinių tvarka iš dalies priklauso nuo mūsų pačių, o iš dalies – nuo to, kaip efektyviai laiptinę tvarko pasamdyti tvarkytojai. Kartais ta tvarka gali tikrai viršyti lūkesčius, o kartais nuvilti. Dėl to verta visada samdyti gerą reputaciją turinčius, profesionalius tvarkytojus. Kur kaupiasi didžiausios laiptinės nešvaros sankaupos?

Nešvara dėl purvo ir sniego

Pirmiausia būtų galima išskirti ir pastebėti, kad mano aplinka yra švaresnė tada, kai viskas sausa. Kai tik lauke prasideda purvynas, kai atleidžia kažkur pavasarį, kai ima tekėti purvai ir sniegai upeliais – tuojau pajaučiame, ką reiškia tokio pobūdžio nešvara. Tačiau mes turime mokėti kovoti su ja ir turėti tinkamas šluostes, šepečius, geriausius būdus viską sutvarkyti. Tai turėdami, galime efektyviai dirbti ir pajusti, ką reiškia tikrai švarūs namai. Kuo žemiau yra jūsų aukštas, tuo purviniau atrodo laiptinės dalis, kuri tarsi priklauso jums. Juk ten pereina daugiausia kojų. Jų sumažėja ženkliai ir nuo tos vietos, kur yra pašto dėžutės. O viršutinis aukštas apskritai visada būna pats švariausias. Taigi, jeigu norite tikrai švarių namų, švarios laiptinės, tai ir purvai turės būti valomi dažniau, ypač apačioje. Dėl to verta ir prie durų turėti ne tik nugrandymui tinkantį aštrų kilimėlį, bet ir tokius, į kuriuos susigertų purvai, pastaruosius teks keisti dažniau.

Išmėtyti lankstinukai ir reklamos

Deja, laiptinių tvarka priklauso ne tik nuo jų gyventojų, bet ir nuo žmonių, kurie čia užsuka tik dėl tam tikrų priežasčių. Pavyzdžiui, tie, kurie čia atkeliauja išmėtyti lankstinukų ir reklamos – jie ne visada viską daro tvarkingai ir kartais tikrai pakenkia bendrai laiptinės tvarkai. Jeigu lankstinukų išnešiotajai, pavyzdžiui, tik mėto lankstinukus į dėžutes, tada dar nieko baisaus. Bet jeigu jie pridėlioja visur ant turėklų, palangių, savo reklamų, šios aišku nieko nesudomina ir galiausiai virsta tik po laiptinę besimėtančiu šlamštu.

Benamiai ir gyvūnai

Kartais mano aplinka priverčia gailėtis tų, kuriems nėra taip gerai kaip mums. Taip gali nutikti su benamiais gyvūnais, kurių čia tikrai ne vienas slankios aplink namus, kol jūs ką nors padarysite, kad būtų kitaip. Ne paslaptis, kad dažnai čia atslenka benamių kačių, kurių šlapimo kvapas tiesiog užlieja visą laiptinę. Tvarkos čia nepadarys samdyti valytojai – sutarimą ir sprendimus turės rasti patys namo gyventojai, susitarę, ką daryti, kad neliktų to kvapo ir gyvūnų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *