Išsivalykime namus ir rudeniškai juos papuoškime

Bėgimas į darbą kiekvieną dieną, rūpinimasis šeima ir vaikais, o dar vėstantis oras už lango – visa tai nepastebimai pradeda varginti. Imame galvoti, kaip atgauti vidines jėgas, energiją ir džiaugtis kasdienybe. Pasiūlysime paprastą ir visiems prieinamą priemonę – poilsį švariuose ir jaukiuose namuose.

Kiekvienas iš mūsų stengiamės tvarkytis namuose, bet kartais pritrūksta laiko ir matome, kad kažkaip per daug daiktų aplinkui, kažkur atsirado kelios dėmės, virtuvėje matosi riebalų lašeliai ant sienų plytelių. Paskirkime vieną dieną per mėnesį generaliniam valymui. Juk tikriausiai esate pastebėję, kaip sunku paimti knygą į rankas ir atsipalaiduoti kambaryje, kuris nėra visiškai tvarkingas.

Generalinis valymas

Pasiruoškime generaliniam namų tvarkymui. Galime naudoti savo pačių pasigamintą universalų valiklį. Reikės: ½ šaukštelio sodos, 3 šaukštų acto, ½ šaukštelio skysto muilo, visa tai sumaišome su 450 ml vandens. Šiuo mišiniu išvalykime visus virtuvės paviršius bei vonią. Jeigu vonioje atsiradę rūdžių, įsisenėjusių kalkių gali prireikti stipresnių cheminių priemonių. Turėkime bent vieną tokią priemonę namuose ir naudokime tik būtiniausiu atveju. Valydami langus nepalikime dulkių ant roletų ir žaliuzių

Toliau skaityti „Išsivalykime namus ir rudeniškai juos papuoškime”