Išsivalykime namus ir rudeniškai juos papuoškime

Bėgimas į darbą kiekvieną dieną, rūpinimasis šeima ir vaikais, o dar vėstantis oras už lango – visa tai nepastebimai pradeda varginti. Imame galvoti, kaip atgauti vidines jėgas, energiją ir džiaugtis kasdienybe. Pasiūlysime paprastą ir visiems prieinamą priemonę – poilsį švariuose ir jaukiuose namuose.

Kiekvienas iš mūsų stengiamės tvarkytis namuose, bet kartais pritrūksta laiko ir matome, kad kažkaip per daug daiktų aplinkui, kažkur atsirado kelios dėmės, virtuvėje matosi riebalų lašeliai ant sienų plytelių. Paskirkime vieną dieną per mėnesį generaliniam valymui. Juk tikriausiai esate pastebėję, kaip sunku paimti knygą į rankas ir atsipalaiduoti kambaryje, kuris nėra visiškai tvarkingas.

Generalinis valymas

Pasiruoškime generaliniam namų tvarkymui. Galime naudoti savo pačių pasigamintą universalų valiklį. Reikės: ½ šaukštelio sodos, 3 šaukštų acto, ½ šaukštelio skysto muilo, visa tai sumaišome su 450 ml vandens. Šiuo mišiniu išvalykime visus virtuvės paviršius bei vonią. Jeigu vonioje atsiradę rūdžių, įsisenėjusių kalkių gali prireikti stipresnių cheminių priemonių. Turėkime bent vieną tokią priemonę namuose ir naudokime tik būtiniausiu atveju. Valydami langus nepalikime dulkių ant roletų ir žaliuzių

Paskui eikime į miegamąjį, svetainę, vaikų kambarį, nuvalykime dulkes, surinkime nereikalingus daiktus. Tada imkimės grindų. Kai kurie specialistai pataria kilimą siurbti pradžioje vertikaliai, o paskui horizontaliai, taip bus idealiai pašalintos visos dulkės. Valydami grindis nubraukime dulkes ir nuo grindjuosčių.

Toks generalinis valymas gali užtrukti ir vieną dieną, priklausomai nuo būsto dydžio, tačiau paplušėti tikrai verta. Paskui galėsime kiek širdis geidžia lepintis švarioje, karštoje vonioje su eteriniais aliejais, žvakių apsuptyje. Ak, kas gali geriau atpalaiduoti!

Padarykime namus jaukesnius

Tvarkinguose kambariuose įveskime rudeniškų spalvų. Pavyzdžiui, vakare užsidekime geltonos ir rausvos spalvos žvakę. Įsigykime naujų rusvai raudonų dekoratyvinių pagalvių užvalkaliukų. Rudeniško žavesio namams gali suteikti ir geltoni gėlių vazonėliai. Užsisakykime kvepiančių džiovintų levandų, kurios ne tik papuoš būsto erdvę, bet ir pripildys ją gaiviu aromatu. Na, o tada su džiaugsmu grįšime po darbo į jaukius namus.

Kruopštus patalpų valymas rekomenduojamas bent kartą per mėnesį. Ne visi gali rasti vieną dieną tvarkymuisi. Tokiu atveju pagelbės profesionali valymo įmonė. www.tavosvara.lt įmonės darbuotojams generalinis valymas yra vieni juokai, jis atliekamas greitai ir efektyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *