Juvelyriniai dirbiniai Krikštynoms

Krikštynos yra svarbi šventė ne tik krikštijamam kūdikėliui ir jo tėveliams, tačiau ir krikšto tėvams. Jie prisiima atsakomybę ir pasižada lydėti vaiką visą gyvenimą, padėti jam, mokyti jį. Kai kuriose tautose krikšto tėveliams suteikiama svarbesnė reikšmė nei tėvams, krikštynų ceremonijoje. Taip pat nemažą dalį sudaro juvelyriniai dirbiniai, kuriuos tradiciškai dovanoja krikšto tėvai, vaikeliui.

Sidabrinis šaukštelis

JuvelyrikaKrikštynos, tikriausiai, yra vienintelė šventė, kurios metu tėveliai dovanoja ir sidabrinius, ir auksinius papuošalus. Paprastai, krikšto mama kūdikiui įteikia sidabrinį šaukštelį. Tikima, kad juvelyriniai dirbiniai iš sidabro suteiks sveikatos ir sustiprins imunitetą. Juvelyriniai dirbiniai iš sidabro, nuo seno buvo manoma, kad turi magiškų savybių. Mokslininkai patvirtino, kad sidabras neutralizuoja daugiau nei kelis šimtus bakterijų.

Auksinis kryželis

Nesvarbu, ar krikštijamas berniukas, ar mergaitė, padovanoti auksinį kryželį, yra krikšto tėvo pareiga. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso – turto ir sėkmės simbolis. Auksas, nuo seno, buvo labai vertinamas. Auksinė grandinėlė su kryželiu tikima, kad apsaugos vaikutį nuo nelaimių. Aukso dirbiniai kaina priklauso nuo to kokios prabos juvelyriniai dirbiniai yra. Pigiau aukso dirbiniai internetu, o taip pat jiems nuolat taikomos.

Toliau skaityti „Juvelyriniai dirbiniai Krikštynoms”