Juvelyriniai dirbiniai Krikštynoms

Krikštynos yra svarbi šventė ne tik krikštijamam kūdikėliui ir jo tėveliams, tačiau ir krikšto tėvams. Jie prisiima atsakomybę ir pasižada lydėti vaiką visą gyvenimą, padėti jam, mokyti jį. Kai kuriose tautose krikšto tėveliams suteikiama svarbesnė reikšmė nei tėvams, krikštynų ceremonijoje. Taip pat nemažą dalį sudaro juvelyriniai dirbiniai, kuriuos tradiciškai dovanoja krikšto tėvai, vaikeliui.

Sidabrinis šaukštelis

JuvelyrikaKrikštynos, tikriausiai, yra vienintelė šventė, kurios metu tėveliai dovanoja ir sidabrinius, ir auksinius papuošalus. Paprastai, krikšto mama kūdikiui įteikia sidabrinį šaukštelį. Tikima, kad juvelyriniai dirbiniai iš sidabro suteiks sveikatos ir sustiprins imunitetą. Juvelyriniai dirbiniai iš sidabro, nuo seno buvo manoma, kad turi magiškų savybių. Mokslininkai patvirtino, kad sidabras neutralizuoja daugiau nei kelis šimtus bakterijų.

Auksinis kryželis

Nesvarbu, ar krikštijamas berniukas, ar mergaitė, padovanoti auksinį kryželį, yra krikšto tėvo pareiga. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso – turto ir sėkmės simbolis. Auksas, nuo seno, buvo labai vertinamas. Auksinė grandinėlė su kryželiu tikima, kad apsaugos vaikutį nuo nelaimių. Aukso dirbiniai kaina priklauso nuo to kokios prabos juvelyriniai dirbiniai yra. Pigiau aukso dirbiniai internetu, o taip pat jiems nuolat taikomos.

Kita vertus, šiuo metu itin populiarus pasirinkimas – auksiniai kryželiai ne, kaip pakabukai, o pastatomi arba pritvirtinami prie kūdikio lovelės. Aukso dirbiniai vyrams išpopuliarėjo inkrustuoti su papuošimais. Todėl ir kūdikiams (berniukams) kryželiai inkrustuojami arba išraižomas jų vardas ir krikštynų data.

Svarbu:

  • Jeigu ruošiatės krikštynoms neatidėkite papuošalų pirkimo paskutiniai dienai. Juvelyriniai dirbiniai kaune arba juvelyriniai dirbiniai siauliuose nuolat skelbia akcijas ir nuolaidas. Tad galite nemažai sutaupyti lėšų.
  • Konsultuokitės su juvelyrais. Juvelyriniai dirbiniai vilniuje ir juvelyriniai dirbiniai klaipėda populiarūs raižiniai su sveikinimais. Tad juvelyras Jums gali patarti ir padėti pasirinkti patį tinkamiausią metalą.
  • Jeigu dvejojate dėl metalo, verta atminti, kad sidabrą teks periodiškai valyti. Jis einant laikui gali pradėti juoduoti. Jį geriausiai išvalys paprastas acto ir vandens tirpalas, sumaišytas lygiomis dalimis. Auksui praradus blizgesį pakanka juvelyrinį dirbinį pavalyti muiluotu vandeniu ir vėliau nusausinti minkšta šluoste.

Viena mintis apie „Juvelyriniai dirbiniai Krikštynoms“

  1. Krikštynos yra vaiko šventė, todėl ir dovanos turi būti skirtos šiai šventei atsiminti. Dovanų yra išties įvairių ir rinktis galima iš plataus asortimento. Tačiau man krykštinų simbolis – grandinėlė su kryželiu. Tai dovana, kuri turėtų atsidurti pas kiekvieną vaiką, o kitos dovanos gali būti kažkas išskirtinio, neįprasto, bet gražaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *