Krūtų didinimas : faktai ir mitai

Pasididinti krūtinę sugalvoja vis daugiau moterų. Jos pagaliau meta visus kompleksus per petį ir džiaugiasi nuostabiomis kūno linijomis, kurias Jums gauti gali padėti chirurgas. Krūtų didinimas šiuo metu yra tokia paprasta operacija, kad kitą dieną po chirurgo darbų jau galite vykti namo, po kelių dienų galėsite grįžti prie įprastų darbų.

Krūtų didinimas – greita ir paprasta operacija, tačiau apie viską nuo pat pradžių.

# 1 mitas – krūtų didinimas yra labai brangi operacija.

Kadangi ši operacija šiuo metu yra viena iš populiariausių – natūralu, kad nemažai chirurgų siūlo procedūrą. Tuomet konkurencija paskatina mažesnes kainas ir galiausiai visada laimi klientas. Taigi, ši operacija šiuo metu siekia 3 000 eurų už abi krūtis.

# 2 mitas – po kelių metų krūtys nutįsta.

Geras chirurgo darbas laikysis visą gyvenimą. Visgi, po dešimties metų kartais rekomenduojama pakeisti krūtinės vidų ir taip tarsi ją “prikelti naujam gyvenimui”.

# 3 mitas – po operacijos negalima kūdikio maitinti krūtine.

Toliau skaityti „Krūtų didinimas : faktai ir mitai”

Kai krūtų didinimas – geriausias psichologas

Jeigu jaučiate diskomfortą dėl savo kūno – tokiu atveju siūlome spręsti tą problemą, kadangi su ja susitvarkius gyvenimas bus kur kas laimingesnis. Štai moterys labai dažnai pergyvena, kad jų krūtinė yra per maža. Tokiu atveju krūtų didinimas yra geriausias pasirinkimas, kuris galiausiai leis atrodyti taip, kaip Jūs labiausiai norite. Svarbiausia, kad krūtų didinimas yra labai plačiai Lietuvoje išpuoselėta procedūra, tad galite būti tikras, kad su profesionalų pagalba pavyks atrodyti taip, kaip labiausiai norite.

Daugelis žmonių, kurie yra nepatenkinti savo kūno linijomis, paprasčiausiai apsikrauna ir labai dažnai bando ieškoti sprendimų ten, kur jų paprasčiausiai neverta, kadangi jie negebės. Nors vis dar kartai sakoma, kad plastinė chirurgija yra išlepusių žmonių pasirinkimas, tačiau reikia suprasti, kad jeigu žmogus nėra patenkintas savo išvaizda, paprasčiausiai tai jam kels kabai didelį diskomfortą ir papildomai apkraus smulkmenomis, kurios ateityje gali lemti net ir sudėtingesnius sprendimus. Apskritai reikia įvertinti tai, kad figūros pokyčiai gali labai pakoreguoti jūsų gyvenimą ir paprasčiausiai pasitikėjimą savimi. Pavyzdžiai rodo, kad žmonės labai džiaugiasi priėmę tą sprendimą, kadangi vėliau atsiradęs didesnis pasitikėjimas savimi yra neatsiejamas ir nuo kur kas geresnės jausenos ir kur kas laimingesnio žmogaus.

Toliau skaityti „Kai krūtų didinimas – geriausias psichologas”