Krūtų didinimas : faktai ir mitai

Pasididinti krūtinę sugalvoja vis daugiau moterų. Jos pagaliau meta visus kompleksus per petį ir džiaugiasi nuostabiomis kūno linijomis, kurias Jums gauti gali padėti chirurgas. Krūtų didinimas šiuo metu yra tokia paprasta operacija, kad kitą dieną po chirurgo darbų jau galite vykti namo, po kelių dienų galėsite grįžti prie įprastų darbų.

Krūtų didinimas – greita ir paprasta operacija, tačiau apie viską nuo pat pradžių.

# 1 mitas – krūtų didinimas yra labai brangi operacija.

Kadangi ši operacija šiuo metu yra viena iš populiariausių – natūralu, kad nemažai chirurgų siūlo procedūrą. Tuomet konkurencija paskatina mažesnes kainas ir galiausiai visada laimi klientas. Taigi, ši operacija šiuo metu siekia 3 000 eurų už abi krūtis.

# 2 mitas – po kelių metų krūtys nutįsta.

Geras chirurgo darbas laikysis visą gyvenimą. Visgi, po dešimties metų kartais rekomenduojama pakeisti krūtinės vidų ir taip tarsi ją “prikelti naujam gyvenimui”.

# 3 mitas – po operacijos negalima kūdikio maitinti krūtine.

Operacijos metu nėra pažeidžiamos pieno liaukos, tad galėsite sėkmingai maitinti kūdikį. Taigi, operacija galima net ir tokiu atveju, jeigu moteris dar negimdė, tačiau ateityje planuoja tai daryti. Dirbtinė krūtinė nesukels jokio diskomforto.

# 4 mitas – ne visoms moterims ir ne visiems vyrams gali būti atliekama ši operacija.

Beveik visi gali pasididinti krūtinę. Yra vis keli atvejai iš šimto tūkstančių, kai krūtinės didinimas negali būti atliekamas. Ir tai dažniausiai susiję ne su pačia krūtine, tačiau kitais veiksniais, kurie tai lemia.

# 5 mitas- ji gana sudėtinga, tad gali būti žalinga žmogaus kūnui.

Tai paprasta operacija, kuri beveik neturi jokių šalutinių poveikių, tad po kelių dienų, kai krūtinė buvo padidinta, galėsite grįžti į normalias gyvenimo vėžes.

Krūtų didinimas yra bene pats greičiausias ir paprasčiausias būdas susigrąžinti tokias kūno linijas, kurios Jums leistų jaustis puikiai ir pasitikėti savimi. Kadangi šiuo metu paslaugas siūlo tikrai daug chirurgų – nesunkiai atrasite tą, kurio suteikiamos paslaugos Jums tiktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *