Suvenyrai mažoms progoms

KomeksimasKartais prireikia padovanoti kam nors nedidelę dovaną, panašią į suvenyrą, ir tenka sukti galvą, kur tokį daiktą gauti. Nedidelių ir nebrangių suvenyrų galima paieškoti parduotuvėje https://www.b-a.eu/. Čia rasite ir mažų siurprizų kolegoms, draugams, šeimos nariams, simbolinių švenčių metu tinančių dovanoti smulkmenų.

Skėčiai

Gyvenantiems Lietuvoje žmonėms padovanoti skėtį – labai praktiškas ir gražus pasirinkimas. Žinoma, skėtis skėčiui nelygu. Vienas gali būti paprastas, praktiškas „tėčio skėtis“ – juodas ir su metaline rankena. Kitas bus labai kūrybingai sukurtas, spalvotas, su taškeliais, paveikslėliais ar net kokio gyvūno imitacija. Galite pasirinkti, kokį skėtį kam dovanoti. Žaismingai draugei tiks spalvotas, kūrybingas skėtis, o verslo partneriui – galbūt solidesnis. Tiesa, ar žinojote, kad statistika rodo, jog moterys, kurios su savimi nešiojasi ilgą skėtį, yra rečiau užpuolamos gatvėje. Taip yra dėl to, kad potencialaus užpuoliko akyse ilgas skėtis yra panašus į daiktą, kurį galima panaudoti savigynai. Ir tiesa sakant, tą tikrai galima padaryti.

Retro stovas mobiliajam telefonui

Ši vos šiek tiek daugiau nei 20 eurų kainuojanti dovana – itin žaismingas ir stilingas pasirinkimas. Stovas pagamintas taip, kad primena senovinį klasikinį, laidinį telefoną. Į jį pasidėjus tikrąjį mobilųjį telefoną, galima tiesiog jį ten laikyti, kartais pakrauti. Nežinote, ką padovanoti išrankiai draugei, dirbančiai reklamos agentūroje? Padovanokite tokį mobiliojo telefono laikiklį – bus kažkas neįprasto, įdomaus ir skoningo. Beje, jeigu norite eiti dar toliau – padovanokite ir retro ragelį mobiliajam telefonui. Tai išties yra tiesiog garsiakalbis – kolonėlė, kartu su mikrofonu. Taigi, šis daiktas funkcionuos kaip laisvų rankų įranga ir bus netgi praktiškas. Jis prijungiamas prie mobilaus telefono.

Seifas – knyga

Toliau skaityti „Suvenyrai mažoms progoms”