Suvenyrai mažoms progoms

KomeksimasKartais prireikia padovanoti kam nors nedidelę dovaną, panašią į suvenyrą, ir tenka sukti galvą, kur tokį daiktą gauti. Nedidelių ir nebrangių suvenyrų galima paieškoti parduotuvėje https://www.b-a.eu/. Čia rasite ir mažų siurprizų kolegoms, draugams, šeimos nariams, simbolinių švenčių metu tinančių dovanoti smulkmenų.

Skėčiai

Gyvenantiems Lietuvoje žmonėms padovanoti skėtį – labai praktiškas ir gražus pasirinkimas. Žinoma, skėtis skėčiui nelygu. Vienas gali būti paprastas, praktiškas „tėčio skėtis“ – juodas ir su metaline rankena. Kitas bus labai kūrybingai sukurtas, spalvotas, su taškeliais, paveikslėliais ar net kokio gyvūno imitacija. Galite pasirinkti, kokį skėtį kam dovanoti. Žaismingai draugei tiks spalvotas, kūrybingas skėtis, o verslo partneriui – galbūt solidesnis. Tiesa, ar žinojote, kad statistika rodo, jog moterys, kurios su savimi nešiojasi ilgą skėtį, yra rečiau užpuolamos gatvėje. Taip yra dėl to, kad potencialaus užpuoliko akyse ilgas skėtis yra panašus į daiktą, kurį galima panaudoti savigynai. Ir tiesa sakant, tą tikrai galima padaryti.

Retro stovas mobiliajam telefonui

Ši vos šiek tiek daugiau nei 20 eurų kainuojanti dovana – itin žaismingas ir stilingas pasirinkimas. Stovas pagamintas taip, kad primena senovinį klasikinį, laidinį telefoną. Į jį pasidėjus tikrąjį mobilųjį telefoną, galima tiesiog jį ten laikyti, kartais pakrauti. Nežinote, ką padovanoti išrankiai draugei, dirbančiai reklamos agentūroje? Padovanokite tokį mobiliojo telefono laikiklį – bus kažkas neįprasto, įdomaus ir skoningo. Beje, jeigu norite eiti dar toliau – padovanokite ir retro ragelį mobiliajam telefonui. Tai išties yra tiesiog garsiakalbis – kolonėlė, kartu su mikrofonu. Taigi, šis daiktas funkcionuos kaip laisvų rankų įranga ir bus netgi praktiškas. Jis prijungiamas prie mobilaus telefono.

Seifas – knyga

Kai kuriuos smulkius daiktus mes visada norime laikyti dėžutėse, nes tai yra patogiausia. Kartais nenorime, kad tie daiktai būtų rasti. Padovanokite kolegai dėžutę – seifą – knygą, kuri galės stovėti knygų lentynoje, ir niekas neįtars, jog tai netikra knyga. Šio daikto kompozicija primena paprastą, niekam neįdomią knygą su neiššaukiančia išvaizda, todėl kažin, ar kas nors labai norės ją vartyti. Jeigu išties bijote, kad kas nors kuisis po jūsų daiktus, kažką brangesnio galima laikyti tokioje dėžutėje – seife. Tad tai puiki dovana slapukams.

Rūbų kabykla

Taip, rūbų kabykla irgi gali būti dovana – suvenyras. Ir kalbame apie tikrą tvirtą kabyklą, ant kurios tilps ir jūsų, ir visos šeimos, ir svečių paltai. Tai kuo ji tokia ypatinga? Veikiausiai tuo, kad ji turi tokius kabliukus, kurie iš tiesų funkcionalūs, o pats kabyklos dizainas spinduliuoja kūrybingumu. Tai išskirtinai atrodantys žvėrys, kurie puikiai papuoš jūsų koridorių. Rinkitės rūbų kabyklą „Lūšis“ arba „Lokys“.

Kortos

Kortas tikriausiai kaip kažką menančią dovaną dovanojo ir jūsų tėvai, ir seneliai. Gera kortų kaladė visada buvo vertinamas daiktas. Kartu toks nedidelis, kompaktiškas. Dovanokite ne bet kokias kortas, o iliuzionisto – tinkančias įvairiems triukams daryti. Jeigu dovaną gavęs žmogus ir nesimokys kortų magijos paslapčių, tai gal bent jau kartais, kai bus nuobodu, su draugais pažais kortų žaidimus ir pajaus, kaip nuobodulys prasisklaido.

Viena mintis apie „Suvenyrai mažoms progoms“

  1. Kokie netradiciniai patarimai. Manau būtinai pasinaudosiu. Tiesa, skėčius jau dovanojau. Pasidaviau Lietuvos šimtmečio minėjimui ir artimiesiems padovanojau tokius https://www.citysouvenirs.lt/skeciai su šalies simbolika. Smulkmena, bet praktiška. Nemanau, jog pas kažką dulkės lentynoje, o tikrai bus panaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *