Kaip išsirinkti baldus virtuvei

BaldaiVirtuvės remontas – daugelį maloniai jaudinantis etapas, reiškiantis tikrą atsinaujinimą namuose. Ar namie būname ilgai, ar trumpai, bet į virtuvę užeiname kaskart grįžę namo. Ir ten patiriame šį tą malonaus – kažką valgomo paimame, kažko užkandame, kažką pagaminame, todėl žinoti, kaip išsirinkti baldus virtuvei, tikrai verta. Ar tai būtų tik kelių senų baldų pakeitimas naujais, ar visiškas virtuvės atnaujinimas. Gal reikės tik šaldytuvo, o gal ir spintos stumdomomis durimis Kaune sudomins. Virtuvė turi būti pilnai ir jaukiai įrengta, tik pirma reikia iš tos virtuvės pašalinti tai, kas nereikalinga iš anksčiau.

Išneškite viską, ko nereikia

Gana dažnai mes mėgstame kaupti daiktus, kurių mums visiškai nereikia. Na kam gi jums tiek daug nereikalingų kavos aparatų, kurių nė karto taip ir nenaudojote? O kam ta atskira sulankstoma atsarginė kėdė, kurios irgi niekada neprireikė? Kam tiek daug mazgočių, ir ką reikėtų veikti su tuo lėkščių pertekliumi, kurio niekada nenaudojate, nes senosios lėkštės jums negražios, verčiau vis nusiperkate naujų ir iš jų valgote? Pamirškite tą įprotį kaupti senus daiktus, nereikalingus dalykus, ir atsikratykite visko, ko nereikia. Netempkite į virtuvę senų, niekam malonumo neteikiančių dalykų, o ir naudos neduodančių, užleiskite vietą naujiems. Gal kažką iš senų atiduosite, gal parduosite.

Pakeiskite neveikiančius daiktus

Vienas iš dalykų, kurių taip pat vis dar neišmokstame – tai išmesti neveikiančius daiktus. Nors mikro bangų krosnelė neveikia jau seniai, mes vis tiek ją laikome. Geriau pradėkite savo virtuvės atnaujinimą nuo to, kad senus neveikiančius prietaisus ir sugedusius, sulaužytus baldus išmestumėte, atiduotumėte, o vietoje jų įsigytumėte naujus. Nuo to verta pradėti, tuomet nepasišausite. Juk pagalvokite, kaip būtų kvaila, jeigu išmestumėte dar visai gerą minkštų baldų komplektą, nusipirktumėte naują brangų, o neveikiantis šaldytuvas ir toliau krioktų kaip traktorius, nes naujam jau neužtektų pinigų.

Protingai sudėliokite daiktus

Daug vietos virtuvėje atsiras ir gal net naują daiktą galėsite ten pastatyti, jeigu protingai sudėliosite joje daiktus. Dažnai naudojamus dalykus naudokite lengviausiai pasiekiamoje vietoje. Estetikos mėgėjai dažnai bando apsimesti, kad jų virtuvės dizainas įstabus ir pirmoje vietoje išdėlioja pačius gražiausius dalykus: šventinius servizus, keistą tarką ar dar ką nors. Tačiau iš tiesų virtuvė yra maisto dirbtuvės, todėl čia pirmiausia reikia išdėlioti tinkamai daiktus, kuriuos naudojate, o ne kurie yra gražūs svečio akiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *