Kaip pigiau siųsti siuntas?

Siuntų siuntimas yra brangus, tačiau neretai žmonės neturi kito pasirinkimo, todėl renkasi siųsti siuntas brangiau. Siunčiant paštu gali reikėti išleisti nemažą kainą ir nežinoti ar siuntos tikrai pasieks nurodytą adresatą. Neretai pasitaiko, jog paštu siunčiamos siuntos pasimeta. Tuo labiau, jei yra siunčiama į užsienį. Jei galvojate siųsti siuntą į užsienį, tuomet būtinai siųskite registruotą siuntą. Tačiau siunčiant registruotą siuntą reikia mokėti dar brangiau. Tačiau, jei ji nebus registruota, tuomet gali būti, jog pasimes. Norint siųsti siuntas pigiau, verta pasinaudoti patarimais:

  • Pasirinkite siuntų pervežimą. Siųsti paštu yra brangu, neretai nesaugu. Siuntų pervežimas gali pasiūlyti ne tik gerą kainą, bet ir geras sąlygas. Yra pasirašoma sutartis, todėl apie siuntos pasimetimą net galvoti nereikia. Siuntėjas yra iš karto informuojamas apie tai, kada siuntinys pasieks nurodytą adresą. Siųsti siuntas gali būti daug pigiau ir saugiau, pasirinkus siuntų pervežimą. Plačiau: https://www.pervezejai.lt/keleiviu-pervezimas

  • Siuntų pervežimasNurodykite teisingą adresą. Jei norite, jog neatsirastų papildomų išlaidų, tuomet nurodykite teisingą adresą. Jei nurodysite neteisingą adresą, tuomet gali būti, jog reikės mokėti daugiau. Nurodžius neteisingą adresą, galima paklaidinti kurjerį, todėl gali būti, jog jam reikės sugaišti daugiau laiko, vėluoti su siuntomis. Norint, jog tai nenutiktų, prieš siunčiant siuntą patikrinkite ar tikrai užrašėte reikiamą adresą. Reikia atsižvelgti ir į tai, jog nurodžius neteisingą adresą, siuntinys gali būti paliktas ne tam asmeniui. Tuomet gali susidaryti dar daugiau išlaidų ir streso.

  • Toliau skaityti „Kaip pigiau siųsti siuntas?”