Kaip pigiau siųsti siuntas?

Siuntų siuntimas yra brangus, tačiau neretai žmonės neturi kito pasirinkimo, todėl renkasi siųsti siuntas brangiau. Siunčiant paštu gali reikėti išleisti nemažą kainą ir nežinoti ar siuntos tikrai pasieks nurodytą adresatą. Neretai pasitaiko, jog paštu siunčiamos siuntos pasimeta. Tuo labiau, jei yra siunčiama į užsienį. Jei galvojate siųsti siuntą į užsienį, tuomet būtinai siųskite registruotą siuntą. Tačiau siunčiant registruotą siuntą reikia mokėti dar brangiau. Tačiau, jei ji nebus registruota, tuomet gali būti, jog pasimes. Norint siųsti siuntas pigiau, verta pasinaudoti patarimais:

  • Pasirinkite siuntų pervežimą. Siųsti paštu yra brangu, neretai nesaugu. Siuntų pervežimas gali pasiūlyti ne tik gerą kainą, bet ir geras sąlygas. Yra pasirašoma sutartis, todėl apie siuntos pasimetimą net galvoti nereikia. Siuntėjas yra iš karto informuojamas apie tai, kada siuntinys pasieks nurodytą adresą. Siųsti siuntas gali būti daug pigiau ir saugiau, pasirinkus siuntų pervežimą. Plačiau: https://www.pervezejai.lt/keleiviu-pervezimas

  • Siuntų pervežimasNurodykite teisingą adresą. Jei norite, jog neatsirastų papildomų išlaidų, tuomet nurodykite teisingą adresą. Jei nurodysite neteisingą adresą, tuomet gali būti, jog reikės mokėti daugiau. Nurodžius neteisingą adresą, galima paklaidinti kurjerį, todėl gali būti, jog jam reikės sugaišti daugiau laiko, vėluoti su siuntomis. Norint, jog tai nenutiktų, prieš siunčiant siuntą patikrinkite ar tikrai užrašėte reikiamą adresą. Reikia atsižvelgti ir į tai, jog nurodžius neteisingą adresą, siuntinys gali būti paliktas ne tam asmeniui. Tuomet gali susidaryti dar daugiau išlaidų ir streso.

  • Siųskite tik būtinus daiktus ir produktus. Jei galvojate, jog galite siųsti bet ką, nes vis tiek reikės mokėti brangiai už siuntimą, verta pagalvoti dar kartą. Kuo sunkesnis bus krepšys, tuo brangiau reikės mokėti už siuntimą. Jei norite sutaupyti, geriau pasirinkite pigesnį siuntimą. Tai padaryti galite sukrovus lengvesnį krepšį.

Siuntų siuntimas gali būti nepigus, todėl verta iš karto pagalvoti, kaip būtų galima už paslaugas mokėti pigiau. Ne tik siuntų siuntimas yra brangu, bet ir kelionės. Galima pasirinkti ne tik siuntų, bet ir keleivių pervežimą. Keleivių pervežimas yra puikus būdas nebrangiai pasiekti norimą šalį. Jei norite keliauti daugiau nei kartą per metus, naudinga taupyti atostogų metu. Pasirinkite pigesnes atostogas ir keliaukite pigiau. Pigesnes atostogas galima pasirinkti, pasirinkus pigesnį transportą. Keleivių pervežimas dažnai siūlo geras kainas ir nuolaidas tiems, kurie iš karto pasirenka kelionę atgal. Pasirinkti pigesnes keliones ir sutaupykite. Plačiau: https://www.pervezejai.lt/siuntu-pervezimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *