Kurkite komandą dirbti našiai kartu!

WebinaraiŠiais laikais labai daug kalbama apie komandą ir tuo pačiu svarbą ją burti. Paprasčiausiai tik gerose komandose pavyksta pasiekti našių rezultatų, tik gerose komandose nariai keičiasi retai, kadangi jiems patinka ta erdvė, kurioje dirba ir tuo pačiu ta kultūra, kuri puoselėjama. Tiesa, ne visada ir tikrai ne visi vadovai dirba tam kad komandos nariai gerai jaustųsi ir tai yra labai blogai. Šiuo metu rinkoje dažnai siūlomi webinarai, kurie yra skirti komandos formavimui ir kuriuos siūlome išbandyti kaip įrankį siekiant sukuti darnesnę aplinką biure.

Geras vadovas – labai svarbus

Žinoma, geroje komandoje turi būti lyderis, kurio darbas suburti, kad visi būtų geri komandos nariai, kad visi stengtųsi siekti kuo geresnių rezultatų ir tuo pačiu, kad vadovas, kuris atliktų lyderio vaidmenį – visada būtų geras pavyzdys. Tiesa, tikrai ne visi tie, kurie vadovauja – moka būti gerais vadovais.

Daugelių atveju reikalingas mokymasis kaip tokiu būti ir tuomet webinarai, kurie parduodami online – geras pasirinkimas. Vadovas gali mokytis jam labiausiai tinkamu metu ir tuo pačiu įgyti tas žinias, kurios būtinos, kad vadovavimas nebūtų per daug atgrasus, kad jis būtų naudingas.

Komandos kultūra

Reikalinga ir kultūra, kuri gali užtikrinti, kad visi darbuotojai gerai jausis. Žinoma, ji kinta ir priklausomai nuo įmonės – reikalingas ir konkretus pasirinkimas. Svarbiausia, kad kiekvienas komandos narys gerai jaustųsi. Šiuo metu labai akcentuojamos komandos, kuriose žmonės turi dirbti kartu, būtinai siekti bendrų tikslų, būti aktyvūs ir bendraujantys.

Tačiau tikrai nebūtinai tai yra geras pasirinkimas. Ypač tiems, kuri mėgsta dirbti sau. Tokie darbuotojai taip pat labai geri, galbūt net geresni, tad svarbu, kad jiems būtų suteikiamos tinkamos tobulėjimo ir tuo pačiu darbo sąlygos.

Supraskite kiekvieną

Galiausiai, kad ir kokia svarbi komanda, tačiau svarbu, kad kiekvienas narys suvoktų save kaip asmenybė įmonėje. Ir tuo pačiu, kad kiekvienas vadovas – suvoktų darbuotojus kaip dalį įmonėje. Reikia, kad visi jautųsi svarbūs ir tuo pačiu, kad kiekvienas iš jų norėtų dirbti tam tikroje vietoje. Būtent tai gali užtikrinti, kad bus pasiekti ir geriausi rezultatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *