Ką turite žinoti apie AdWords reklamą?

Skaitmeninė rinkodara – tai sparčiai populiarėjanti ir besiplečianti paslauga, kuri padeda reklamuoti savo verslą ir greitai bei efektyviai pritraukti naujų lankytojų, kurie gali tapti jūsų klientais. Vienas rinkodaros įrankių, kurio pagalba galite atsidurti Google TOP‘e – AdWords reklama. Apie ją girdėję visi, kurie domisi interneto teikiamomis galimybėmis, tačiau kaip tai veikia žino tikrai ne kiekvienas.

Kuo verslui naudinga AdWords reklama?

Reklama Google sistemojeNesvarbu, ar jūsų verslas vystomas internete, ar tiesiog esate sukūrę svetainę, kuri pristato jūsų veiklą, norite būti kuo labiau matomi. Kad ir kokį puikų dizainą turėtų jūsų tinklapis, kad ir kokiu patraukliu ir reklamiškai įtaigiu turiniu jis pripildytas, jei neatsirasite pirmosios Google paieškos pozicijose, lankytojai jūsų paprasčiausiai nepastebės. AdWords reklama – tai Google korporacijos siūloma reklamos sistema, kuomet savo skelbimus galite talpinti tiek sistemos paieškoje, tiek kituose Google siūlomuose kanaluose, tokiuose kaip Youtube, Gmail, kitos svetainės ir pan. Tokiu būdu pasiekiate itin didelę auditoriją, todėl jūsų skleidžiama žinutė apie vykdomą veiklą gali pasklisti itin plačiai ir padėti didinti žinomumą, kelti pardavimų rodiklius.

Kaip veikia AdWords reklama?

AdWords reklama veikia kainodaros principu, kuomet jūs mokate tik už lankytojų paspaudimus. Tai ypač patogu verslams, kurie neturi didelio biudžeto, kurį galėtų skirti reklamai, ir nori už kiekvieną jai išleistą centą gauti apčiuopiamą naudą. Kad reklama būtų dar efektyvesnė, kuriant Google AdWords kampaniją galima nusistatyti amžiaus grupes, regionus, pasiekti vartotojus, kurie jūsų paslaugos ieško pagal atitinkamus raktinius žodžius ar frazes. Taip didėja tikimybė, jog puslapyje apsilankys suinteresuotos žmonių grupės.

Kuo skiriasi SEO ir AdWords reklama?

SEO – tai puslapio optimizacija paieškos tinklams, kuri leidžia organiškai atsidurti Google TOP‘e. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad AdWords reklama ir jos skelbimai atsiduria aukščiau už organiškus sistemos rezultatus. Taigi, tikrai neprašausite savo verslo žinomumo didinimui pasirinkę abu kanalus. Juolab, kad AdWords reklama gali pasiūlyti kur kas platesnes galimybes, tokias kaip reklama AdSense sistemoje prisiregistravusiuose tinklapiuose ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *