Šviestuvai, panašūs į kitus daiktus

Modernūs interjero sprendimai leidžia pasirinkti tokius jo elementus, kad net ir sieniniai lauko šviestuvai būtų nepanašūs į šviestuvus, o labiau primintų kažkokius daiktus. Iš tiesų, ta savybė, kada įvairūs daiktai yra tarsi dekoratyviniai, tarsi labiau turi šviestuvo funkciją, tai yra situacija, kada interjeras neužgožia savo sprendimais namų jaukumo, sukuria jaukią atmosferą ir leidžia džiaugtis progresyviu požiūriu į namų apstatymą. Kokie daiktai iš tiesų yra ne daiktai, tačiau namuose jie gali tiesiog būti šviesos šaltiniai?

Paveikslas

Lauko šviestuvaiGalbūt sieniniai lauko šviestuvai neimituoja paveikslų, tačiau pastatų viduje, ypatingai restoranuose baruose, viešose laisvalaikio įstaigose, labai dažnai paveikslai tarsi neturi jokio ypatingo piešinio, nevaizduoja stebuklingo vaizdo, tačiau šviečia ir atskleidžia, kaip spalvotai, šviesiai bei gražiai atrodo namai. Paveikslas gali iš pačių šviesų sudaryti tam tikrą vaidą, arba gali šviesti jo kraštai tarsi mažos lemputės. Tai bus akcentinė dažniausiai šviesa, kurią tinka kabinti virš sofos ar kokio kito žemo baldo. Taip pat toks šviestuvas gali padėti lengvai sukurti dėmesio centrą bet kurioje vietoje.

Laikrodis

Dar vienas gražus šviečiantis daiktas – laikrodis. Tačiau jis kartu turės ir tikrąją funkciją. Laikrodį, kuris šviečia tamsoje, verta pakabinti namų vietose, kurias mes kartais praeiname naktį. Pavyzdžiui, tas laikrodis gali kaboti pakeliui kelyje iš miegamojo į tualetą. Jeigu vaikai bijo miegoti tamsoje, jis gali šviesti jų kambaryje. Toks laikrodis – šviestuvas šiek tiek nušvies aplinką, tad ji neskendės visiškoje tamsoje. Kartu ir suteiks patį patogiausią būdą pasižiūrėti į laikrodį ir sužinoti valandas, kada tik to naktį prireiks. Aišku, tai neturėtų virsti paranoja prieš keliantis į darbą, kai prabudi, pamatai kiek valandų ir susiskaičiuoji, kiek laiko likę miegoti.

Vaza

Dar vienas daiktas, kuris gali būti namuose ir šviesti – didelė aukštą vaza. Tai ne toršeras, o speciali aukšta vaza, šviesti turėtų vidinėse struktūrose įmontuotas mechanizmas, o pats vazos pagrindas būtų permatomas. Apšviestos gėlės ir tamsoje, ir šviesoje atrodys puikiai. Aišku, reikia žinoti, kad toks dalykas bus dažniausiai labai atsargiai naudojamas. Negalima vazos nuversti, sudaužyti, kad į vidines elektros struktūras nepatektų vanduo, kadangi vanduo ir elektra tikrai ne geriausi draugai. Reikėtų dėl to būti atsargiems. Skulptūra, taip pat gana aukšta ir ilga – dar vienas pasirinkimas, kaip gali šviesti pastatomas, į daiktą panašus šviestuvas namuose. Tik be vandens išsiliejimo rizikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *