Kaip dekoruoti minkštus svetainės kampus?

KampaiSvetainė yra socialiausia iš visų jūsų gyvenamųjų erdvių. Joje jūs ir jūsų svečiai susitinkate atsipalaiduoti, pabendrauti ir pabendrauti po įtemptos dienos. Nesvarbu, ar tai formali, ar neformali svetainė, minkšti kampai yra svarbi bet kurios dizaino schemos dalis. Jie suteikia erdvei jaukumo, užtikrina, kad joje jaustumėtės patogiai ir atsipalaiduotumėte. Minkšti kampai padeda išskaidyti linijines matymo linijas, todėl kambarys tampa ne toks atviras ir intymesnis. Jie taip pat suteikia erdvei vizualinio įdomumo ir gylio, neperkraudami jos dekoratyviniais elementais. Nesvarbu, ar vadinsite juos minkštaisiais, ar jaukiaisiais kampais, šie nedideli dizaino elementai vaidina svarbų vaidmenį kuriant jūsų namų svečiams patrauklią atmosferą. Skaitykite toliau ir gaukite patarimų, kaip dekoruoti minkštus kampus savo svetainėje…

Patarimai, kaip dekoruoti minkštus kampus

Prieš įkomponuodami minkštus kampus į savo kambarį, pirmiausia įsitikinkite, kad likusi kambario dalis yra suplanuota. Apsvarstykite, kaip sofa derės kambaryje ir kur aplink ją vaikščios svečiai. Įsitikinkite, kad kavos staliukas ir kiti baldai yra tinkamoje vietoje. Pasirūpinkite tinkamu sofos išdėstymu. Rinkoje yra daugybė sofų tipų, kurių kiekvienas turi savo išdėstymo galimybes. Įsitikinkite, kad jūsų sofa dera su kambario išplanavimu ir yra pakankamai didelė, kad joje tilptų reikiamas žmonių skaičius. Jei sofa bus per maža, svečiams teks sėdėti per arti vienas kito. Jei ji per didelė, tarp sėdynių bus daug erdvės, todėl kambaryje jausis tuštuma.

Apšvietimas minkštiems kampams

Minkštųjų svetainės kampų apšvietimas turėtų būti šiltas ir kviečiantis. Venkite fluorescencinių ar šaltai baltų šviesų, kurios geriausiai tinka darbo zonoms. Gyvenamasis kambarys yra kitokia istorija. Minkšta šviesa sukuria jaukią atmosferą ir leidžia kambaryje jaustis jaukiau ir intymiau. Ne visada reikia prabangių lempų: gerai įtaisyta stalinė lempa gali atlikti tą patį triuką. Jei norite pridėti kažką ypatingo, investuokite į keletą grindų arba stalinių lempų. Įkraunamos lempos yra patogus pasirinkimas, nes jums nereikės keisti lempučių. Minkštas lempas geriausia naudoti poromis. Vienos lempos kampe gali nepakakti, kad padarytumėte skirtumą. Kelias lempas galite naudoti įvairiais būdais:

Grindys ir minkštieji baldai

Grindys ir sofos sudaro svetainės pagrindą, todėl prasminga kampus pradėti puošti grindų dangomis ir sofų audiniais. Minkštus kampus geriausia puošti minkštaisiais baldais, pavyzdžiui, kilimėliais, užmestomis antklodėmis ar šalikais ir sofos užvalkalais ar užvalkalais. Minkšti audiniai atitrauks žvilgsnį nuo kampų, todėl jie taps mažiau pastebimi ir vizualiai įdomesni. Rinkitės audinius su raštais ir raštais, kurie praturtins kambarį ir suteiks jam jaukumo bei jaukumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *