Kaip pasigaminti turkio gydomuosius auskarus?

Kas yra turkis?

Gydomieji auskaraiTurkis yra mėlynos arba žalios spalvos brangakmenis, dažniausiai gaunamas iš Persijos įlankos, Tibeto ir pietvakarių Jungtinių Amerikos Valstijų. Tačiau yra keletas akmenų, kurie dėl savo ryškios mėlynos spalvos ir panašių savybių vadinami turkio akmenimis, nors jie kilę iš skirtingų vietovių ir chemiškai skiriasi. Pavyzdžiui, Taičio turkis iš tikrųjų yra Havajų pakabukas, o Nigerijos turkis iš tikrųjų yra chemiškai apdorotos vario rūdos žalia spalva. Taigi, jei savo papuošalų kolekciją norite papildyti gydomojo turkio auskarais, būtinai įsigykite juos iš patikimo tiekėjo. Tuo baigdami, giliau pažvelkime į turkį ir jo gydomąsias savybes. Gydomieji auskarai ir jų prekyba internetu.

Turkio savybės ir gydomoji nauda

Turkis žinomas kaip natūrali priešuždegiminė priemonė, kuri gali padėti sumažinti odos patinimą, paraudimą ir sudirgimą. Dėl to turkis puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo psoriazės, egzemos ir kitų uždegiminių odos ligų. Jis taip pat yra natūrali antiseptinė ir dezinfekuojanti priemonė, galinti padėti naikinti bakterijas ir užkirsti kelią infekcijoms – todėl turkis yra idealus brangakmenis auskarams. Be to, manoma, kad turkis teigiamai veikia nuotaiką, kūrybiškumą ir intuiciją – todėl jis yra puikus brangakmenis, kurį verta turėti savo papuošalų kolekcijoje. Tačiau gydomosios turkio savybės skiriasi priklausomai nuo akmens spalvos. Mėlynasis turkis yra labiausiai paplitusi rūšis ir dažniausiai naudojamas juvelyriniuose dirbiniuose. Manoma, kad šios rūšies turkis yra natūrali skausmą malšinanti priemonė, galinti padėti sumažinti artrito ir kitų sąnarių ligų sukeltą patinimą. Mėlynojo turkio auskarus dažnai nešioja žmonės, kenčiantys nuo migreninių galvos skausmų arba jautrumo šviesai. Žaliasis turkis turi panašų gydomąjį poveikį kaip ir mėlynasis turkis, tačiau yra veiksmingesnis sergant tokiomis sąnarių ligomis kaip artritas ir reumatas. Šios rūšies turkis taip pat gali būti naudojamas depresijai ir nerimui gydyti.

Ilgalaikio gydomojo poveikio auskarai

Kaip aptarėme pirmiau, turkis yra puikus gydomasis akmuo, turintis natūralių priešuždegiminių savybių. Ir nors turkis yra gražus akmuo, jis neatrodo toks gražus, kai jo spalvą keičia odos aliejai. Taigi, jei norite mėgautis ilgalaikiu gydomuoju turkio poveikiu, geriausia jį laikyti atokiau nuo odos. Šie gydomieji turkio auskarai – puiki vieta laikyti turkio papuošalus. Šie auskarai pagaminti rankomis iš medžio ir turi hipoalerginius nerūdijančio plieno antgalius, todėl yra saugūs net jautriausioms ausims. Kadangi jie pagaminti rankomis, kiekvienas rinkinys yra unikalus ir vienintelis toks pat. Šie turkio gydomieji auskarai būtų puiki dovana draugams ir šeimos nariams, kurie kenčia nuo ilgalaikių uždegiminių odos ligų, tokių kaip egzema, psoriazė ar rožinė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *