Kaip spausdinti nuotraukas ant drobės?

Jei ieškote unikalaus būdo, kaip parodyti mėgstamas nuotraukas, turėtumėte pagalvoti apie jų spausdinimą ant drobės. Spausdinimas ant drobės jūsų namų interjerui suteikia papildomo meniškumo, nes įprastos nuotraukos tampa nuostabiais meno kūriniais. Ne tik tai, bet ir drobės atspaudai yra patvarūs, todėl puikiai tinka ilgalaikiam eksponavimui. Atlikę kelis paprastus veiksmus, mėgstamas skaitmenines nuotraukas galite lengvai paversti unikaliu meno kūriniu, kurį galėsite išdidžiai eksponuoti savo namuose. Mūsų žingsnis po žingsnio vadovas padės jums atlikti nuotraukų spausdinimo ant drobės procesą – nuo tinkamos nuotraukos pasirinkimo iki baigto šedevro pakabinimo. Turėdami tinkamas priemones, galėsite greitai ir lengvai sukurti gražų atspaudą ant drobės, kuriuo galėsite džiaugtis daugelį metų. spausdinimas ant drobės | Drobiunamai.lt – kokybė

Tinkamos nuotraukos pasirinkimas

DrobėsSpausdinimui ant drobės galite naudoti bet kokį skaitmeninį vaizdą. Jei ieškote įkvėpimo, galite rinktis mėgstamiausias kelionių nuotraukas, šeimos ir draugų nuotraukas arba mėgstamus meno kūrinius ir portretus. Jei norite spausdinti grupinę nuotrauką, nuotraukų redagavimo programine įranga galite lengvai iškirpti ir pašalinti nepageidaujamą foną. Rinkdamiesi tinkamą nuotrauką spausdinimui ant drobės, turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų. Pirmiausia norite, kad nuotrauka būtų aukštos kokybės ir gerai tiktų jūsų pasirinktam drobės dydžiui. Rinkitės vaizdą, kuriame būtų daug detalių ir spalvų, kad atspausdintas ant drobės jis atrodytų ryškus ir išsiskirtų. Įsitikinkite, kad pasirinkote nuotrauką, kurios skiriamoji geba pakankama ir kuri yra tinkamo formato spausdinimui. Jei spausdinate kraštovaizdžio nuotrauką, įsitikinkite, kad ji nufotografuota portreto formatu, kad atspausdinta gražiai tilptų ant drobės. Be to, prieš pradėdami šį procesą įsitikinkite, kad nuotrauka yra suredaguota ir paruošta spausdinimui. Spausdinimas ant drobės | Drobiunamai.lt , rinkitės kokybę.

Tinkamo drobės dydžio pasirinkimas

Vienas iš pirmųjų spausdinimo ant drobės žingsnių – pasirinkti tinkamą drobės dydį. Radę spausdinti tinkamą vaizdą, galite pasinaudoti drobės dydžio lentele, kad rastumėte tinkamą dydį. Renkantis tinkamą dydį reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirmiausia nuspręskite, kaip norite rodyti drobę. Jei norite ją naudoti kaip sienos meno kūrinį, norėsite rasti tinkamą dydį, kuris tiktų jūsų sienai. Jei norite ją naudoti kaip stalo meną, galbūt norėsite rasti mažesnį dydį. Jei nesate tikri, koks dydis jums geriausiai tiks, yra keletas įrankių, kurie gali padėti. Pavyzdžiui, galite apsilankyti tokioje svetainėje kaip "Canvasplace" ir rasti tobulą drobės dydį pagal savo paveikslą ir norimą eksponavimo būdą. Kita galimybė – tiesiog pažaisti su skirtingais dydžiais ir pamatyti, kuris geriausiai tinka jūsų vaizdui. Jei norite kuo geriau išnaudoti spausdinimo ant drobės galimybes, pasirinkite tokį dydį, kuris leistų jūsų vaizdui išryškėti. Drobės | Drobiunamai.lt geros kainos ir kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *