Kokio būsto pirkimas – geriausia investicija

Investavimas į nekilnojamąjį turtą pirmiausia pareikalauja šiokių tokių žinių apie šią nišą. Reikia suprasti, kad nekilnojamas turtas Senamiestyje ir butas kažkur priemiestyje – tai skirtingi dalykai, ir įvertinti, ką geriau pirkti.

Vieta, kuri lemia investicijos tvarumą

Vos pažvelgus į kainas, kaip jos skiriasi tam tikruose Vilniaus rajonuose, galima iškart suprasti ir nutuokti, kuri investicija būtų tvaresnė. Kylančių kainų saugūs rajonai: centras, Senamiestis, Užupis, Antakalnis, Žvėrynas ir kiti. Tai vietos, kuriose gyventi gera, kur būstas labai brangus ir visada toks bus. Tad jeigu būstą perkate net ne sau, o tiesiog dėl investavimo – pirkite tokiuose rajonuose. Visada žinosite, kad jį parduosite už gerus pinigus, net jeigu jis bus labai blogos būklės.

Pastatas

Senamiesčio projektasGeriausia pirkti būstą naujos statybos name, kadangi ten galėsite užtikrinti kokybišką gyvenimą. Tačiau taip pat reikėtų ir pagalvoti apie tai, kad tai vieta, kur geriausia gyventi patiems. Arba galima nuomoti jaunoms šeimoms. Tačiau, jeigu galvojate apie trumpalaikę nuomą, o galbūt komercinę padėtį ir įrengimą, tada galima galvoti ir apie senuosius autentiškus senamiesčio pastatus.

Būsto išplanavimas

Geras ir svarbus dalykas, yra pasirinkti tinkamai išplanuotą būstą. Nėra svarbu, kuriame kambaryje miegamasis, o kuriame vaiko kambarys, kai perkate tokį būstą. Kadangi tas būsto išplanavimas yra iš dalies laikinas dalykas. Tai lengvai pakeisite patys. Svarbu žiūrėti į esminius konstrukcinius klausimus. Pvz., kokia bendra buto forma, kur nukreipti langai, kiek jų. Kur ir kiek yra konstrukciją laikančių sienų, ir kurias iš jų galima keisti. Tai turi būti jums aktualūs dalykai, kuriuos tirdami ir pakeisdami galėsite kokybiškai gyventi ir vėliau, esant poreikiui, kažką tokiame būste ir pakeisti, jeigu to reikės.

Saugi kaimynystė

Kai kurie rajonai Vilniuje yra visiškai arti centro, tačiau kainos ten yra gana nedidelės. Kiti, netgi toliau nuo centro esantys rajonai, pasižymi itin aukštomis kainomis. Kodėl taip yra? Dažnai tą kainą lemia ne tik atstumas iki centro, bet ir aplinkos saugumas. Pvz., tokiuose rajonuose kaip Naujininkai, Šnipiškės, Naujoji Vilnia, Stoties rajonas, Markučiai – yra kažkiek pavojingiau nei Antakalnyje, Žvėryne, Žirmūnų pradžioje, Senamiestyje, Užupyje ar Paupyje. Tad nenuostabu, kad ir kainos skiriasi, nors rajonai yra beveik centre. Jaunos šeimos, auginančios šeimos, nori turėti ramybę, nori gyventi tokioje aplinkoje, kur tikėtųsi, kad vaikai augtų saugiai, kad jie patirtų geras įtakas.

Viena mintis apie „Kokio būsto pirkimas – geriausia investicija“

  1. Pagal šių dienų jaunimo tempus dažnai būna, kad ne vieną būstą perka. Dažnai iš pradžių renkasi būstą miesto centre, vėliau jau nori ramybės ir keičia gyvenamąją vietą į ramų priemiestį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *