Kokių savybių reikia, žaidžiant boulingą

BoulingasPer gimtadienius ar tiesiog norint draugams kartu pasilinksminti, populiaru daros boulingas Vilniuje. Tačiau tie, kas dar nėra buvę tokiame žaidime, kartais jaučiasi nejaukiai, bijo, kad pasirodys nemokšomis. Vilniuje yra ne vienasboulingo klubas, tad galima išbandyti net skirtingus takelius. O kokių savybių reikia, norint, kad pavyktų boulingasVilniuje? Susipažinkime su sėkminga boulingo žaidėjo charakteristika.

Fizinis pasirengimas

Nors boulingas Vilniuje gali atrodyti kaip labai nerimtas ir lengvas sportas, kuriame nereikia nei bėgti ilgiausių atstumų, nei daryti kažkokių kitokių labai didelių darbų, tačiau visgi šiek tiek fizinio pasirengimo, žaidžiant boulingą, reikia. Jums reikės turėti išvystytus rankų raumenis, nes paimti kamuolį yra gana sunku. Reikia tiesiog stengtis jo nepaleisti ne vietoje, nes jeigu jis nukris jums ant kojos, tai gali ir kojų pirštus sulaužyti. Todėl pasistenkite turėti tokį fizinį pasirengimą, kad nenukristumėte vien paėmę kamuolį. Taip pat jį reikės šiek tiek įsiūbuoti ir paleisti takeliu, tam irgi reikės šiek tiek pajudinti ranką ir mokėti atsistoti taisyklinga pozicija. Normalus sveikas ir jaunas žmogus, vyras ar moteris, paprastai yra fiziškai pajėgus atlikti šiuos visus veiksmus. Svarbu pirmą kartą imant kamuolį nepanikuoti, stengtis jį teisingai laikyti ir neužsimesti ant kojos.

Normalūs nagai

Moterims galiotų dar vienas reikalavimas dėl nagų ilgio. Jeigu jie labai ilgi, tai gali kur nors rutulio viduje užkliūti ir taip lūždami patirti žalą. Stenkitės eiti į tokią sporto veiklą su normaliais nagais, tai leis jums jaustis patogiai ir nebijoti, kad kažkas kažkur nulūš.

Gera nuotaika

Nepamirškime, kad visų pirma, boulingas yra žaidimas. Jūs tikriausiai netapsite profesionaliu boulingo sportininku ir neisite atstovauti savo krašto tarptautinėse rungtyse. Jeigu taip būtų, jums nereikėtų tokio straipsnio net skaityti – pats galėtumėte parašyti. Taigi, tikriausiai į boulingą pažaisti eisite su draugais, norėdami atsipalaiduoti nuo darbų, nukreipti savo dėmesį link malonios veiklos. Pamirškite rūpesčius, nesinervinkite, jeigu nepavyksta numušti kėglių, atsipalaiduokite ir džiaukitės savo laisvu laiku.

Strateginis mąstymas ir ramumas

Žinoma, kaip ir visas sportas, taip ir boulingas Vilniuje reikalauja strateginio mąstymo. Neaišku, kas per kvailys sugalvojo mitą, jog sportas skirtas tik kvailiams. Mat sportas yra labai intelektualus dalykas, nes norint laimėti, reikia mąstyti. Taip yra ir su boulingu. Kai ateina jūsų eilė ridenti kamuolį, turite mąstyti aštriai ir blaiviai, ir tik taip pavyks gauti, ko norite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *