Kur ieškoti autodalių

Kai sugenda mašina, kai ruošiamės pravaryti technikinę, tada reikalingos naujos autodalys. Kur jų gauti? Bėgant laikui, rinka keičiasi. Jeigu anksčiau jų būdavo galima ieškoti vienose vietose, dabar jų rasti galima jau galbūt visai kitur.

Internete

Dalių parduotuvėDauguma žmonių sutiktų, kad patogiausia, kai autodalys parduodamos ir perkamos internete. Kuo didesnis auto dalių asortimentas, tuo rimtesnis pardavėjas ir daugiau garantijų. Štai automobilį neseniai susitvarkęs Povilas sako, kad jam tikrai labai pravertė tai, jog trūkstamas dalis galėjo nusipirkti internetu. „Nekenčiu tų ėjimų į turgų ar per skelbimus laikraštyje ieškojimo. Man keista, kad dar yra žmonių, kurie būtent taip perka auto dalis. Juk tai tikrai nesąmonė. Jeigu tau reikia dalies, tai geriausia ją nusipirkti internete. Yra puikių elektroninių parduotuvių. Suvedi pagal metus, pagal markę, ir randi realiai visko, ko tau reikia. Taip pat apsimoka ir dėl to, kad iškart matai ir nuotrauką. Gali palyginti, ar ta tokia dalis, kokios reikia. Aišku, vien jau tas įstatymas, kad galima iš interneto užsisakytą daiktą grąžinti per 14 dienų, daug ką duoda. Tu tiesiog turi garantiją, kad tau tikrai nebus kokios kiaulės pakišta. Ir pardavėjas niekada neturi tokio noro, šitaip padaryti. Jis tikrai būtent to ir nori – kad tu išsirinktum tai, ko tau reikia, ir galėtum tą daiktą vėliau tinkamai panaudoti“, – sako Povilas.

Kaip ieškoti

Norėdami surasti reikiamą auto dalį, pirmiausia sužinokite, kaip ji tikrai turi atrodyti. Tą galima daryti tiesiog internete paieškoje ieškant nuotraukų. Tuomet ieškokite tinkamos auto dalies geroje, didelėje auto dalių parduotuvėje. Ieškokite pagal mašinos markę, metus, modelį. Būtinai sulyginkite su dalimi nuotraukoje arba ant jūsų stalo (išimta iš mašinos), tai padės nustatyti, ar tai ta pati prekė, kurios jums reikia. Nepirkite iš pavienių skelbimų, nes neturėsite jokios garantijos. Pirkite tiesiog iš didelių pardavėjų. Galėsite pasirinkti prekės atsiėmimo terminus, vietą, ir daug kitų dalykų.

Kodėl geriau nepirkti kitur

Kokių dar yra alternatyvų? Senesnio sukirpimo žmonės vis dar mėgsta praeiti pro prekybos vietas turguje. Tačiau dauguma gali pripažinti, kad tai nėra labai efektyvu. Visgi tenka rizikuoti. Gatvėje auto dalį parduodantis žmogus gali turėti nedorų kėslų ir jus apgauti. O tą žmogų vėliau surasti gali būti labai sunku. Gal net į visa tai bus įpainiotos ir kriminalinės veiklos, ir jūs tapsite tų veiklų grandinės dalyviu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *