Makiažo paslaptys ir kosmetika

Kiekvienai moteriai malonu, kai dovanų gaunama kvepalai ir kosmetika. Ir kartais kiekvienai moteriai norisi tiesiog atsipalaiduoti bei pasivaikščioti po kvepalų, kosmetikos parduotuves. Toks išlaidavimas gali būti traktuojamas tiesiog kaip pats maloniausias laiko praleidimo būdas, tačiau, jeigu taip yra, reikėtų ir mokėti pakankamai uždirbti. Kokia kosmetika ir kvepalai paprastai sudaro standartinį moters kosmetinės rinkinį, ir kam kas yra naudojama?

Veido higiena

KvepalaiKiekvienos moters veido higienai, atsižvelgiant į jos veido odos tipą (riebi, sausa, mišri), reikia turėti savo higienos rinkinį. Į jį paprastai įeina prausiklis, makiažo valiklis akims, taip pat kremai. Kremai gali būti dieniniai, naktiniai, žieminiai, vasariniai, drėkinantys, maitinantys, užkertantys kelią senėjimui ir pan. Aišku, dar reikia ir toniko, kad sureguliuotų veido pH. Svarbiausia yra užtikrinti šią veido higieną, o visa kita yra pasirinktini dalykai. Tačiau, jeigu visgi mėgstate dekoratyvinę kosmetiką, tuomet reikės jos įsigyti.

Makiažo pagrindas ir skaistalai

Makiažo paslaptys visada prasideda nuo tinkamo veido paruošimo. Sakoma, kad tai yra makiažo pagrindas. Tai iš tiesų yra kaip koks gruntas ant paviršiaus, pirmasis fono sluoksnis ant drobės. Todėl pirmiausia ant veido yra dedamas makiažo pagrindo – skystos pudros sluoksnis. Dabar labai madingas kontūrinis makiažas leidžia pamatyti schemas, kaip skirtingų spalvų pudrą ir skaistalus reikia išdėlioti ant veido, kad atsirastų norimas 3D efektas: būtų išryškinamos akys, skruostikauliai, lūpos, sumažinamos vietos, kurios atrodo per didelės.

Akių dažymas

Tada paprastai einama prie akių dažymo. Jeigu tai tik kasdienis dieninis makiažas, tai persistengti tikrai nevertėtų. Tačiau jeigu ketinama eiti vakare į miestą, klubą, gimtadienį, galima pasidažyti ir solidžiau. Tam reikėtų naudoti akių pieštuką, blakstienų tušą, kontūrinį pravedėją, kuris praves liniją ant akių vokų, taip pat akių šešėlius, antakių šešėlius, antakių pieštuką. Tam, kad būtų suformuoti teisingos formos ir trafaretai, dar reikėtų ir keleto priemonių. Akių blakstienų žnyplės padės jas užriesti į viršų, o pincetas ir specialus kirptukas leis suformuoti tinkamą antakių formą.

Lūpų dažymas

Jeigu jau sutvarkėte minėtas dalis, liko lūpos. Auksinė taisyklė sako, kad nereikėtų dažyti lūpų labai ryškiai, jeigu ryškiai padažytos akys, ir atvirkščiai. Tačiau kad ir kaip nuspręsite, pagrindinė lūpų kosmetikos įvairovė yra tokia: vazelinas, blizgesys, lūpų dažai (skysti ar pusiau sausi), taip pat lūpų pieštukas. Viskas baigta, nebent ketinate filmuotis: tada ant veido dar reikės užbarstyti ir pudros sauso, kad nuimtų blizgesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *