Kokio buto jums reikia?

Jauni žmonės, ateinantys į tą gyvenimo etapą, kai ima kurti šeimą ir kraustytis į bendrą butą, patiria ir daug džiaugsmo, ir daug nerimo. Nuostabu stebėti, kad parduodami nauji butai Vilniuje ir galvoti, kokio tau reikia, įsivaizduoti ten savo gyvenimą. Kita vertus, yra ir gana sunku sudaryti tam pakankamą pinigų sumą, taip pat tinkamai nuspręsti, kokio dydžio nauji laisvi butai tau turėtų tikti. Priklausomai nuo kambarių skaičiaus, galėsi kurti vienokio ar kitokio dydžio šeimą. Todėl renkantis butą iš tiesų pasirenkame daugiau – pasirenkame, kiek vaikų turėsime, kur eisime laisvalaikiu, su kuo bendrausime. Kaip išsirinkti sau tinkamą butą? Reikia apsvarstyti daug dalykų.

Rajonas, kuriame gyvensi

Butai VilniujeGal atrodo, kad tai tik dar vienas toks pats rajonas, kuriame yra butai, kuriame yra vaikų darželis, mokykla, parduotuvė… Tačiau iš tiesų rajonas yra ir gyvenimo būdas. Kuo arčiau centro – tuo daugiau kultūros, gyvenimo, tuo daugiau protingų žmonių. Kuo toliau nuo centro – tuo labiau įsisenėjusi ir nusistovėjusi aplinka sups. Tačiau ir centras centrui nelygus. Nuo seno prestižiniais rajonais laikomas Antakalnis, Žvėrynas, Senamiestis. Pastaruoju metu į neregėto populiarumo aukštumas išaugo ir Naujamiestis, pagaliau ir jis pripažintas prestižiniu dėl savo unikalios architektūros ir puikaus susisiekimo, jis visai prie centro. Kol kas dar taip pat nėra prikelti Naujininkai, bet veikiausiai ir su jais greitu metu nutiks panašūs pokyčiai. Tad pasirinkdami rajoną, jūs pasirenkate savo gyvenimo būdą, savo laisvalaikį, savo pažiūras.

Kambarių skaičius ir vaikų skaičius

Kai renkatės 2 arba 3 kambarių butą, skirtumas yra. Iš esmės, kambarių skaičius reiškia jūsų būsimų vaikų skaičių minus vieną. Jei gyvensite 2 kambarių bute, gal turėsite 1 vaiką, jeigu 3 kambarių bute – gal turėsite 1 arba 2 vaikus, jeigu 4 kambarių bute – be vargo turėsite 2 vaikus, o gal net tris ar keturis, jeigu sutalpinsite juos į kambarius po du. Reikėtų taip skaičiuoti, kad vieno kambario jums reikės kaip miegamojo sau, o antrasis bus arba svetainė, arba svetainė – vaiko kambarys. Tačiau geriau, kad būtų atskira svetainė, atskiras miegamasis, o toliau jau skaičiuotųsi vaikų kambariai. Vaikus galima grupuoti po lytį į kambarius.

Buto kaina ir tavo karjera irgi susiję dalykai. Kuo brangesnį butą pirksi, tuo daugiau dirbsi, kad grąžintum paskolą, taigi, stengsiesi daryti ir gerą karjerą, kas yra visai gerai.

Viena mintis apie „Kokio buto jums reikia?“

  1. Labai dažnai jauna, ka tik iškepta šeima kurie planuoja tą gyvenimo etapą, kai ima kurti šeimą, laukia šeimos pagausėjimo bei kraustosi į naują butą, patiria ir daug džiaugsmo, ir daug nerimo. Įpatingai atidžiai reikėtų išplanuoti naujagimio kambarį, juk turi būti patogu ne tik vaikeliui miegoti, bet ir pačiai naujajai mamytei žindyti savo mažylį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *