Šilti plastikiniai langai: kaip išsirinkti tinkamus?

Kokybiški ir šilti plastikiniai langai padės kurti jaukią gyvenamosios aplinkos atmosferą, užtikrins komfortą ir patogumą bet kuriuo metų laiku. Šios srities specialistai primena: ieškodami jūsų išsikeltus kriterijus atitinkančių langų išlikite atidūs – nepasiduokite gražiai skambantiems reklaminiams šūkiams, o vertinkite langų kokybę. Be to, rinkitės patikimą langų gamintoją ir pardavėją, kuris užtikrins konstrukcijų ilgaamžiškumą.

Ruoškitės iš anksto

Jei nusprendėte keisti langus, visų pirma skirkite laiko jų išmatavimui. Tiesa, daugelis langų pardavėjų išmatuoja langus vietoje, tačiau žinodami preliminarius matavimus galėsite gauti tikslesnius pasiūlymus. Pasidomėkite rinkoje egzistuojančiais langų pardavėjais, kad galėtumėte dirbti su profesionalais, kurie garantuos kokybę. Iš anksto pagalvokite, kokios spalvos ir dizaino plastikinius langus rinksitės. Dažnu atveju, pvz., jei šeimoje auga maži vaikai, langams keliami ir papildomi saugumo reikalavimai.

Svarbiausia – langų šilumos laidumas

Šiltesni langaiLangų šilumos laidumą lemia jų profilis ir stiklo paketas. Svarbu pasidomėti konstrukcijų gamybinėmis medžiagomis – optimaliausių rezultatų galite tikėtis, jei pirksite langus, kurių rėmai buvo gaminami iš pirminio, neperdirbto plastiko. Primename, kad gamyboje neturi būti naudojami švino stabilizatoriai. Renkantis šiltus langus, negalima pamiršti ir kitų svarbių kriterijų, pvz., konstrukcijų montavimo – net ir pats brangiausias langas nuvils, jei montavimą atliksite savarankiškai arba šiuos darbus patikėsite draugams. Visais atvejais pasitarkite su kvalifikuotais pardavėjais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą individualioje situacijoje.

Kiti langų pasirinkimo kriterijai

Itin svarbus langų pasirinkimo kriterijus – jų sandarumas. Pirkėjams siūlomi aukštos kokybės plastikiniai langai su 2 arba 3 sandarinimo tarpinėmis. 3 tarpinių langai rekomenduojami žmonėms, gyvenantiems pajūryje ar vietovėse, kur tenka susidurti su stipriu vėju, audromis ar liūtimi.

Ilgametę darbo patirtį sukaupę TIKS langai specialistai primena, kad kokybiški langai turi būti stabilūs ir išlaikyti jiems tenkančias apkrovas. Tuo pačiu jie turi būti lengvai varstomi ir patogiai valdomi. Svarbu įvertinti konstrukcijų apsaugą nuo įsilaužimo – langų saugumas svarbus žmonėms, gyvenantiems individualios statybos namuose arba pirmuosiuose daugiabučio aukštuose. Iš kitos pusės, langų saugumas svarbus ir kalbant apie vaikus – langai turi nekelti sunkumų suaugusiems, tačiau būti neįveikiami vaikams. Šiuo atveju galima naudoti rakinamas rankenas ar specialias rankenas su mygtuku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *