Ką verta aplankyti Maskvoje

Kai bilietai į Maskvą lėktuvu yra dabar tokie pigūs, tikra nuodėmė būti išvažinėjus visas Europos sostines, o šalia esančios didžiulės kaimynės sostinės ir gražių miesto vietų taip būti nė karto ir nemačius. Dabar pigesnes keliones jums gali pasiūlyti kelionių tarpininkai, kurie geba labai greitai optimizuoti skrydžių pasirinkimus ir tokiu būdu jums užtikrinti paprastas ir pigias galimybes keliauti pasirinktu laiku. Taigi, sakykime, skrydžio bilietai į Maskvą jau jūsų kišenėje, lėktuvas paruoštas, bagažas supakuotas, viza nupirkta, ir – kelionė prasideda. Belieka klausti – ką pamatyti Maskvoje?

Maskvos Kremlius

Lektuvu į MaskvąTai yra speciali aikštė Maskvos centre. Toje vietoje yra ir parlamentas, ir keli nuostabios architektūros rūmai. Galbūt esate pripratę prie jaukių senamiesčių gatvelių, kokias rasite pietinėse šalyse, tačiau metas susipažinti su kitokiu grožiu. Tai – gal šiek tiek nejaukus, tačiau labai didingas architektūrinis paveldas, kurį ir galite išvysti atsidūrę Kremliuje.

Šventoji Bazilika Katedra – saldainių namas

Vienas iš nuostabiausių pastatų, esančių Kremliuje, yra nepaprasto grožio Bazilika. Ta Bazilika turi stebuklingo didingumo stogus, pranokstančius net ir ispano Gaudžio architektūros stilių, nors šiek tiek jis ir yra panašus. Bažnyčia atrodo kaip koks pasakų namas, galintis stovėti kad ir miške, kuriame ant medžių auga saldumynai. Taigi, šis nuostabus statinys gali būti tas, kurį aplankydami jūs jausitės nepaprastai gerai, jums gims daug idėjų, galėsite pasidžiaugti jį stačiusio architekto genialumu.

Tiltas

Maskvoje galėsite pereiti tiltu per tokią plačią upę, kad jums nugara nueis šiurpuliukai. Veikiausiai niekada prieš tai nebūsite matę nieko panašaus. Be to, ir paties tilto architektūra yra įspūdinga. Jeigu pasiseks, tai jau skrendant lėktuvu pamatysite iš paukščio skrydžio šią Maskvos dalį.

Puškino muziejus

Literatūros klasikas Puškinas padarė didelę įtaką ir Lietuvos literatūrai. Daug šalių, kurios yra buvusio sovietinio bloko, savo miestuose turi Puškino muziejus. Tačiau vienintelis, tikras, didingas ir didelis Puškino muziejus yra Maksvoje. Jeigu bent kažkiek mėgstate poeziją, nuvykite ten ir pamatykite, kaip gyveno šis legendomis apipintas poetas.

Aleksandro sodai

Kaip ir kiekviename nuostabiame mieste, sostinėje, taip ir Maksvoje yra nuostabus parkas bei sodai. Čia galėsite aplankyti Aleksandro sodus, kurie žavės savo dideliu plotu, nepaprasta augalija, žaluma. Geriausia lankytis vasarą, kai visa gamta atsiskleidžia savo grožiu, tačiau taip pat smagu bus ir žiemą, nes sniege paskendę parkai taip pat yra vienas gražių ir nuostabių peizažų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *