Stilingi šviestuvai Klaipėdoje: dizainas, atspindintis miesto dvasią

Nors marinistinis stilius Lietuvoje nėra itin populiarus, pamažu žmonės ieško su jūra susijusių detalių ir bando jas įkomponuoti ir savo namuose. Kadangi Klaipėda – tai miestas, kuriame ši tematika itin aktuali, jo žmonėms be galo smagu, kai ir jų namuose tvyro ši dvasia. Tai nereiškia, kad vos įžengę pro duris turite pasijusti tarsi laive – užtenka kelių, minimalistinių dekoracijų. Viena jų – šviestuvai. Jie suteikia ne tik puikų apšvietimą, bet ir padeda įnešti originalumo, savitumo. Kadangi jų pasirinkimas itin gausus, apžvelkime, kokie stilingi šviestuvai Klaipėdoje galėtų padėti žmonėms jūrą parsinešti ir į savo namus.

Šviesa

Šviestuvai stilingaiNorint tinkamai atskleisti interjero detales, būtina derinti spalvas. Tam padeda kokybiškas apšvietimas. Tai reiškia, kad svarbiausias dalykas renkantis šviestuvus – tai ne tik jų dizainas, bet ir apšvietimo galimybės. Jomis galima pabrėžti sienų spalvą, išryškinti tam tikras detales, perteikti įrenginėjamų patalpų idėją. Jei ieškote nenuobodaus sprendimo vaikų kambariui, galite rinktis mėlynai ar raudonai šviečiančias lemputes, kurios sukurs smagią, jūreivišką atmosferą. Žinoma, tai nebūtų pagrindinis šviesos šaltinis – tokie šviestuvai Klaipėdoje naudojami tik kaip žaidimo, laisvalaikio praleidimo forma.

Spalvos

Kadangi atėjo laikai, kai galima rasti bet kokios pageidaujamos spalvos šviestuvą, nereikėtų savęs varžyti. Šviestuvai Klaipėdoje – t.y., įvairios specializuotos ar internetinės parduotuvės, leidžia jų ieškoti pagal spalvą ir stilių. Kuriant marinistinį dizainą, nebūtina akivaizdžiai parodyti jo detalių. Tai reiškia, kad šviestuvų gaubtai neprivalo būti padailinti baltomis ir mėlynomis juostelėmis. Galite ieškoti ir originalesnių sprendimų: pakabinamų šviestuvų su inkaro motyvais, lempučių buteliuose ar laivus primenančių sietynų. Tokios detalės suteiks išskirtinumo ir neleis persistengti išpildant savo idėjas.

Rūšys

Kadangi vyrauja ganėtinai nemaža įvairių rūšių šviestuvų pasiūla, reikėtų apsispręsti, kurios jų padės atspindėti marinistinį dizainą. Geriausiai tiks lubiniai ir pakabinami šviestuvai. Įvairiomis detalėmis puikiai papuošite ir sietynus. Renkantis toršerą, jūros motyvu gali tapti įdomi gaubto spalva ar forma. Jei jus domina įleidžiami šviestuvai – teks ieškoti papildomų apšvietimo šaltinių ar bent jau dekoratyvinių šviestuvų. Paprastai įleidžiami šviestuvai yra keleto tipų, su kuriais būtų sunku improvizuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *