Pirmos paskolos nemokamai

Pirmos paskolos dažniausiai asocijuojasi su greitaisiais kreditais, kurie ranka pasiekiami internetu. Jų populiarumui nėra ribų – ir nesvarbu ar šiuo metu siaučia pasaulinė ekonominė krizė ar tai ekonomikos pakylimas, žmonės, kurie jau bent kartą yra paėmę greitąjį kreditą ir pamatę jo naudą, tampa lyg pastoviais klientais, kuriems tiesiog neįsivaizduojamas gyvenimas be paskolų. Dažniausiai klientų prisiviliojimui kreditus teikiančios bendrovės taiko tam tikras akcijas pirmosioms paskoloms, kaip pavyzdžiui – pirmos paskolos nemokamai. Nemokama paskola reiškia, jog Jūs neturėsite šalia paskolos įmokų mokėti dar ir palūkanų už naudojimąsi šiomis piniginėmis lėšomis.

Pirma paskolaKokias paslaugas Lietuvoje teikia ne bankinės kredito bendrovės?

  • Greitos paskolos internete arba sms kreditai – gaunami neišėjus iš namų, telefono arba kompiuterio pagalba;
  • Beprocentinis pirmoji paskola – dažnai sutinkamas daugelyje greitojo kredito bendrovių – kai klientas paskolą paima pirmą kartą gyvenime. Tai yra kiek pasiskolina, tokia sumą ir grąžina be procentų;
  • Trumpalaikė arba ilgalaikė paskola – dažniausiai greitosios paskolos yra išduodamos nuo 1 mėnesio iki 5 metų laikotarpiui;
  • Paskola su užstatu – galimybė gauti pinigus užstatant turtą, dažniausiai tai būna automobilis;

Pinigų skolinimas yra atsakingas sprendimas!

Jeigu jau taip gavosi, jog neturite iš ko pasiskolinti pinigų ir ruošiatės skolintis iš kredito bendrovių, tuomet skolintis privalote labai gerai įvertinę savo finansinę padėtį, nes tai gali Jus stipriai paveikti ateityje. Būtent pirmos nemokamos paskolos ir priveda žmones prie dar sudėtingesnės finansinės situacijos, nors skolindamiesi pinigus jie galvoja, jog tai pataisys jų finansinę situaciją. Rekomenduojama prieš skolinantis pasitarti su savo antraja puse, nes dažnas atvejis, jog pinigai ir neteisingai priimti finansiniai sprendimai ir būna skyrybų priežastimi.

Tai ar gali nemokamos pirmosios paskolos pagerinti padėtį?

Be abejonės – gali, tik iškyla klausimas ar ilgam laikotarpiui? Šioje vietoje dažnas žmogus daro klaidą, kai skolinasi pinigus manydamas, jog tai pagerins jo finansinę būklę, bet kaip statistika rodo tai įvyksta trumpam laiko tarpui. Greitai ateinantys pinigai dažnai greitai išleidžiami, ir tai būna trumpalaikė laimė, bet nepamirškime, jog visas paskolas reikia grąžinti. Juk nemokamos pirmosios paskolos nereiškia, jog neturėsite grąžinti pasiskolintos sumos, tai reiškia, jog tiesiog neturėsite mokėti palūkanų!

Taiпш gerai apgalvokite prieš imdami pirmas paskolas nemokamai, būsto kreditus ar tiesiog skolindamiesi iš draugų – teisingai įvertinkite situaciją ir paskolos grąžinimo terminus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *