Saldumynai su brendžiu

Ar kada nors ragavote saldumynų, kurių viduje būtų brendis? Jeigu ne – pats metas pabandyti. Tik nedarykite to, prieš sėsdami už vairo. Gal ir pavyks išsiginti, kad negėrėte, jeigu alkotesteris rodys skaičius tik dėl to, kad išsivalėte prieš tai dantis su burnos skalavimo skysčiu. Tačiau brendis saldainėse, jeigu jų suvartota nemažai, tikrai gali šiek tiekapsvaiginti. Tad vartokite jas saikingai, geriausia bus, jeigu vartosite tai su kava.

Saldainiai su brendžiu

GėrimaiSaldainiai, kurių viduje telkšotų brendis – vienas populiariausių prabangių saldumynų. Iš senų laikų vis dar yra išlikęs vyresnių žmonių nusiteikimas, jog tai saldainiai, geriausiai tinkantys, norint atsidėkoti už paslaugas daktarams ar savivaldybės darbuotojams. Iš senų laikų būtent tokių dėžučių su brendžiu dovanojimas yra vertingas kažkieno įvertinimas. Tačiau apskritai ne tik dėl technologinio gamybos sudėtingumo saldainiai su brendžiu yra taip vertinami. Taip, pagaminti juos tikrai nelengva. Tačiau turime pripažinti ir tai, kad tokie saldainiai yra labai skanu. Jie nepaprastaimaloniai tirpsta ir pasiskirsto po visą burną. Karštos kavos apsuptyje burnoje susilieja ir juodas kavos gėrimas, ir tirpstantis šokoladas, ir ypatingai stiprų skonį suteikiantis brendis. Tik valgyti tokius saldainius reikia labai atsargiai. Pirmiausia reikia saldainius sumesti į burną, tada kramtyti. Jeigu pirmą prakąsite, paskui dėsite į burną, tai bus rizika, kad nemaža dalis saldainio turinio tiesiog jums išbėgs ant rankų.

Medaus pyragas su brendžiu

Dar vienas nuostabus saldumynas, tai medaus pyragas, kuriame yra brendžio. Paprastai medaus pyragas kepamas orkaitėje, ir į jo tešlą pilti brendžio ar kito tauraus gėrimo tikrai nereikia. Ir neapsimoka, ir gal neskanu. Tačiau kur tą brendį pilti? Jis yra pilamas į pertepimus, gaminamus specialiais medaus pyragui pertepti. Taigi, kai jau turite pyragą, tada jį reikia imti, perskirti jį su siūlu į kelias skirtingas plokštes, ir tą pyragą pertepti skaniu bei tirštu grietinėlės sluoksniu. Grietinėlė gali būti ir su želatina (kad geriau stingtų), ir su brendžio (kad būtų skaniau).

Ledai su brendžiu

Pats paprasčiausias saldumynas su brendžiu, kurį galite labai greitai paruošti ir greitai juo mėgautis karštą vasaros dieną – tai labai su brendžiu. Tai toks saldumynas, kurį jūs pasigaminsite tiesiog nusipirkę dėžę arba dešrą ledų ir ant jų užpylę brendžio. Galite ir karšto šokolado užpilti bei užbarstyti vaflių – turėsite dvigubą malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *