Praktiškumas – šių metų svarbiausia interjero tendencija

Šiandien naujausios interjero mados tendencijos diktuoja griežtas taisykles, reikalaujančias minimalizmo ir praktiškumo, todėl baldai svetainei, virtuvei ar valgomojui paskutiniu metu yra renkami itin minimalistiniai. Prakštiškumo populiarumą įtakojo ne kas kitas, kaip šiuolaikinio žmogaus įtemptas gyvenimo ritmas, kuris beveik nepalieka laiko namų tvarkymui. Smulkūs suvenyrai bei kruopščiai išraižytos spintelės pasiliko kažkur praeitame laikmetyje, šiandien žmonės linkę rinktis gan universalius ir statiškus baldus ir net kartais papildomai juos apdoroti tam, kad jie būtų atsparesni purvui.

Nauji pasirinimai

Baldai svetaineiYpatingai pasikeitė interjero dizainas virtuvėje bei svetainėje, todėl baldai svetainei ir virtuvei tapo kur kas paprastesni ir ekonomiškesni. Seniau madoje buvę kruopštūs raižiniai šiandien tapo antikvaro ir klasikos detalėmis, kurias pakeitė modernūs baltai. Nebebijoma ryškių ir šviesių spalvų, kurios dažniausiai būna lakuotos. Vengiama griežtų kampų, todėl dauguma moderniųjų baldų yra gan apvalių formų.

Svarbiausia savybė – praktiškumas. Šiandien baldai svetainei nebeatlieka funkcijos demonstruoti didžiulę kolekciją smulių suvenyrų. Svetainės baldų kur kas sumažėjo ir joje atsirado daugiau erdvės. Smulkūs daiktai slepiami stalčiuose ir komodose. Puošnius pakabinamus šviestuvus keičia modernūs toršerai, o kilimus per visą patalpos grindų plotą pakeičia maži kilimėliai po kavos staliuku.

Atsiradus baldų impregranvimui vis daugiau žmonių pasirenka šią paslaugą. Ką daro baldų impregnavimas? Baldų impregrnavimas apsaugo baldus nuo purvo kaupimosi, neleidžia kauptis dulkėms ant baldų paviršio, taip išsaugant ne tik baldų ilgaamžiškumą, tačiau ir jūsų laiką. Impregnuoti galima tiek odinius baldus, tiek minkštas dalis, tiek ir lakuotus ar medinius baldus – tai puiki ir nebrangi paslauga padedanti sutaupyti laiko.

Virtuvės baldai taip pat tapo kur kas paprastesni. Nuo stalų dingo visos smulkmenos ir dekoracijos, nebemadinga matomoje vietoje laikyti indus ir įrankius maistui, todėl viskas yra sudedama į kompaktiškas spinteles. Lygūs paviršiai, didelės erdvės ir klasika persipynusi su modernu šiandien karaliauja kiekvienoje stilingoje virtuvėje. Ryškių spalvų spinteles keičia natūralios bei ramios spalvos, o net ir patys įrankiai bei virtuvės indai pasižymi paprastumu, tačiau dažnai ir netradicinėmis formomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *