Vestuvėms išsinuomojo mašinas

Tą ypatingą dieną viskas buvo tobula: automobiliu nuoma Kaune buvo tokia, kokią ir užsisakėme. Oras, nors jo jokio neprašėme, taip pat buvo tobulas. Žmonės atėjo geros nuotaikos. Ir nuotaka buvo linksma, išsimiegojusi, o ne nerimavusi visą naktį.

Ceremonija

Nuomos pasiūlymaiCeremonijos metu kaip liudininkai atėjome truputį anksčiau. Nuotaka mus iškart pasivadino į kambarėlį už altoriaus, kur vyko kunigo apmokymai mums, tiems, kurie čia bus liudininkai. Paaiškėjo, kad turėsime eiti per visą bažnyčią iš paskos sutuoktuvininkams. Taigi, pasidarė smagu, kad bent jau apsirengiau deramai, nes prieš tai svarsčiau, ką rengtis, ir mąsčiau apie kitus, ne tokius gerai procesijai tinkančius variantus. Taigi, pasirodė, kad eisme, žengte žengsime per bažnyčią, ir tai bus mūsų ceremonija. Viskas buvo kaip suplanuota, tiesa, šiek tiek net ir ašaros akyse susikaupė – juk tokios iškilmės, o paskui prasidėjo ne tokia rimta dalis.

Pasivažinėjimas

Kadangi buvo užsakyta automobilių nuoma, visi patraukėme pasivažinėti po Kauną. Kartu buvo ir sutarta fotosesija po gražesnes Kauno vietas. Dėl to aplankėme Žaliakalnį, Parodos Kalną, visą centrą perėjome. Fotografas važiavo greta ir fotografavo šitą automobilių vilkstinę. Buvome išsirinkę senovinius automobilius, taigi, turėjome ir tam tikrą nuotaiką palaikyti. Tačiau ir visi vakaro dalyviai atrodė gana iškilmingai, visiems buvo smagu. Nuotraukos pavyko tikrai gražiai, ypač visą šventę puošė tie išnuomoti automobiliai.

Šventė

Vėliau automobilius teko grąžinti į nuomos punktą, būtų buvę per brangu su jais vykti į šventės vietą ir ten juos net dvi paras užlaikyti. Taigi, juos grąžinus, nuvažiavome jau su savo išpuoštomis mašinomis. Nuvykome į vieną kaimo sodybą Dzūkijoje. Ten jau mūsų tradiciškai laukė tėvai su duona ir druska. Jaunoji buvo labai nepatenkinta, nes buvo anksčiau sakiusi, kad nenorėtų tų visokių nesąmonių su duona, druska, kelio užtvėrimu, stalo išsipirkimu ir panašiai. Deja, to išvengti nepavyko. Visada vestuvėse dalyvauja bent vienas senosios kartos atstovas, kuris prisimena šią „šaunią“ tradiciją ir ją nori pakartoti. Taigi, šventė man padarė įspūdį ir norėjosi, kad visi pokštautų originaliai, bet ne taip, kaip nenori jaunieji. Išsipirkus stalą, prasidėjo linksmybės. Buvo ir nusamdyti atlikėjai, kurių pageidavo ir jaunieji, ir visišventės dalyviai. Toliau viskas vyko gana stilingai, be didelių nesąmonių, netikėtumų ir visgi tikrai šauniai. Pabaigoje į orą paleidome dešimt degančių žibintų ir jais papuošėme dangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *